Yandex Metrica

Joe Biden'ın amcasını yamyamlar mı yedi? ABD başkanının amcasını yamyam mı yedi?

Joe Biden'ın amcasını yamyamlar mı yedi? ABD başkanının amcasını yamyam mı yedi?

ABD Başkanı Joe Biden, savaş anılarına amcasıyla ilgili yeni bir hikaye ekledi. Yeni Gine'de amcasının yamyamlar tarafından yenildiğini belirten ABD Başkanı, "O bölgede yamyamların sayısı oldukça fazlaydı" diyerek gündeme geldi. Peki, Joe Biden'ın amcasını yamyamlar mı yedi? ABD başkanının amcasını yamyam mı yedi?
 

Dünya

22.04.2024, 08:09

ABD Başkanı Joe Biden, amcası Ambrose Finnegan'ın İkinci Dünya Savaşı sırasında uçağının Yeni Gine'de düşmesinin ardından yamyamlar tarafından yenildiğini ima etti. Peki, Joe Biden'ın amcasını yamyamlar mı yedi? ABD başkanının amcasını yamyam mı yedi?

Şoygu ve Fidan bir araya geldi! Rusya'dan Türkiye'ye ikili istişare önerisi Şoygu ve Fidan bir araya geldi! Rusya'dan Türkiye'ye ikili istişare... Haberi Görüntüle

JODE BİDEN'IN AMCASINI YAMYAMLAR MI YEDİ?

Biden, Scranton'da amcasının adını taşıyan bir savaş anıtını ziyaret ettikten sonra gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Biden, amcasının Bosie olarak da bilindiğini belirterek, "Savaş bölgeleri üzerinde keşif amaçlı tek motorlu uçaklarla uçuş yapıyordu." şeklinde konuştu.

Uçağın Yeni Gine üzerinde vurulduğunu dile getiren Biden, sözlerini şu şekilde sürdürdü; "Cesedini bulamadılar. Çünkü eskiden Yeni Gine'nin o bölgesinde çok fazla yamyam vardı."

Suriyeli Kürtlerden PKK/YPG'nin sözde seçimine tepki: 'Bu seçimler, Suriye'yi bölme girişimdir Suriyeli Kürtlerden PKK/YPG'nin sözde seçimine tepki: 'Bu seçimler, Suriye'yi bölme... Haberi Görüntüle

ABD BAŞKANININ AMCASINI YAMYAMLAR MI YEDİ?

Resmi kayıtlara göre Biden'ın amcası Finnegan'ın Yeni Gine'ye giden A-20 Havoc uçağı, "bilinmeyen nedenlerle" adanın açıklarında okyanusa indirilmek zorunda kaldı.

Üç kişi, batan enkazdan kurtulmayı başaramadı ve kayboldu. Ertesi gün havadan yapılan aramalarda kayıp uçak ve mürettebatı bulunamadı. Rapora göre bir mürettebat üyesi kazadan sağ kurtuldu.

ABD basını, bölgede belgelenen yamyamlığın 20. yüzyılın ortalarına ait olduğunu aktardı.

İsrail'in ateşkes paniği! Çocuk katilleri BMGK kararına rağmen soykırıma devam ediyor İsrail'in ateşkes paniği! Çocuk katilleri BMGK kararına rağmen soykırıma devam... Haberi Görüntüle

JOE BIDEN KİMDİR?

Joe Biden, 20 Kasım 1942'de Pensilvanya'nın Scranton kentinde, İrlanda kökenli Katolik bir ailenin çocuğu olarak hayata gözlerini açtı. 

1953 yılında ailesiyle birlikte Delaware eyaletinin Claymont kentine taşındı. 

1965 yılında Delaware Üniversitesi Siyaset Bilimi bölümünden mezun oldu ve ardından 1969'da Syracuse Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. 

Mezun olduktan sonra Wilmington'da avukatlık yapmaya başladı. 

Habere Tepki Ver

0

0

1

0

0

0

0

0

İbrahim TURNA

TRHaber.com - Dünya


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading