Yandex Metrica

Sitede Ara

Japonya'da kar kıyamet! 160 kişi kar yağışı nedeniyle yaralanırken 132 uçuş iptal edildi! Ülkede hayat durdu!

Japonya'da kar kıyamet! 160 kişi kar yağışı nedeniyle yaralanırken 132 uçuş iptal edildi! Ülkede hayat durdu!

Kış aylarını en şiddetli geçiren ülkeler arasında yerini alan Japonya'da Şubat ayında kar felaketini yaşıyor. Şiddetli kar yağışı nedeniyle 160 kişi öldü. Başkent Tokyo'da bulunan Haneda Havalimanı'nda 132 uçuş seferi iptal edildi.

Dünya

21.02.2024, 07:57

Uzakdoğu ülkesi Japonya'da kar kıyameti yaşanıyor. Başkent Tokyo dahil olmak üzer çevre şehilerde yoğun kar yağışı nedeniyle 160 kişi yaralandı. Başkentte buluna Haneda Havalimanı'nda 132 uçak seferi iptal edildi. 

Joe Biden'ın iki oğluyla birlikte olan kadın mahkemede ifade verdi, şimdi yeniden evleniyor Joe Biden'ın iki oğluyla birlikte olan kadın mahkemede ifade verdi,... Haberi Görüntüle

KAR YAĞIŞI NEDENİYLE 160 KİŞİ YARALANDI

Japonya'nın Kanto Koshin bölgesinde dün gece şiddetli ve yoğun kar yağışı etkili olmaya başladı. Tokyo'da 109, Saitama 12, Kanagawa'da ise 39 kişi aşırı kar yağışı ve getirdiği olumsuz şartlar nedeniyle toplamda 160 kişi yaralandı. 

Saraydan bir prenses daha mı kayıyor? Prenses'in durumuna ilişkin üzen açıklama!'Kate Middleton çok hasta' diyerek duyurdular! Saraydan bir prenses daha mı kayıyor? Prenses'in durumuna ilişkin üzen... Haberi Görüntüle

ÜLKEDE ULAŞIM SIKINTISI BAŞLADI

Tokyo'da bulunan Haneda Havalimanı'nda 132 uçuş seferi iptal edili. Osoka, Tokyo, Kyoto, Hyogo, Tokushima, Nagano, Yamanashi eyalatlerine giden yollar trafiğe kapatılırken birçok otobüs ve tren seferleri iptal edildi. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Dünya


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading