Yandex Metrica

İsrail istihbaratının bir numaralı ismi hacklendi! David Barnea'nın özel görüntüleri yayınlandı

İsrail istihbaratının bir numaralı ismi hacklendi! David Barnea'nın özel görüntüleri yayınlandı

İsrail'in dünyanın en iyileri arasında gösterilen istihbarat kurumu MOSSAD'ın Başkanı David Barnea'nın kişisel bilgileri Telegram'da sızdırıldı.

Dünya

12.02.2024, 21:27

İsrail'in istihbarat kurumu MOSSAD'ın başkanı David Barnea'nın kişisel bilgileri mesajlaşma platformu olan Telegram'da bir hesap tarafından sızdırıldı. 

Geçtiğimiz çarşamba Open Hands isimli bir hesapta yayınlanan bir videoda İstihbarat şefi Barnea'nın evinin görüntüleri, vergi belgeleri, uçak biletleri, özel fotoğrafları ve birçok özel içeriği sızdırıldı. 

5 bitmeden 6. nesil savaş uçağını yapıyorlar: Hayalet avcı artık daha ölümcül! 5 bitmeden 6. nesil savaş uçağını yapıyorlar: Hayalet avcı artık... Haberi Görüntüle

ÖZEL GÖRÜNTÜLERİ SERVİS EDİLDİ 

Yayınlanan videoda bir anda Barnea'nın kameraya dilini çıkararak görüntü verdiği görülüyor. 

Videonun Barnea'ya karşı 2014 yılında başlayan şantaj operasyonunun bir parçası olduğu iddia oluyor. 

NASA'dan panik yaratan hata: Yanlışlıkla o ses kaydını yayınladı: Sonra apar topar kaldırdı NASA'dan panik yaratan hata: Yanlışlıkla o ses kaydını yayınladı: Sonra... Haberi Görüntüle

PURİM BAYRAMINA ATIFTA BULUNDULAR 

Paylaşılan videoda düşülen notta, "Mossad'a küçük bir hediyemiz var; 'David'e sevgilerlerle, Mutlu Purimler" ifadesi yer aldı. Diğer yandan notta Çarşamba günü bir Yahudi bayramı olan Purim'e atıfta bulunulması dikkat çekti. 

Cehenneme açılan kapı hızla genişliyor Cehenneme açılan kapı hızla genişliyor Haberi Görüntüle

MAİDE SURESİ'NDEN ALINTI YAPILDI 

Hesapta paylaşılan başka bir gönderide Kur'an-ı Kerim'de Maide Suresi 64. ayetten alıntı yapılarak "Yahudiler “Allah’ın eli bağlanmış!” dediler. Asıl kendi elleri bağlanmıştır ve söyledikleri yüzünden lânetlenmişlerdir. Aksine O’nun iki eli de açıktır, dilediği gibi verir." ayetine yer verildi. 

Türkiye'nin desteklediği isim NATO Genel Sekreteri oluyor! 1 Ekim'de görevi devralacak Türkiye'nin desteklediği isim NATO Genel Sekreteri oluyor! 1 Ekim'de görevi... Haberi Görüntüle

İsrail Başbakanlık Ofisi tarafından yapılan açıklamada ise sızdırılan görüntülerin eski olduğu belirtilerek daha fazla bilgi paylaşılamayacağı açıklandı. 

Son dakika... BMGK'de tarihi anlar: Gazze'de ateşkes kararı ilk kez kabul edildi Son dakika... BMGK'de tarihi anlar: Gazze'de ateşkes kararı ilk kez... Haberi Görüntüle

İRANLI HACKERLARIN YAPTIĞI İDDİA EDİLDİ 

İsrail medyası ise yayınlanan bilgilerin İranlı siber saldırganlar tarafından ele geçirilmiş olabileceğini aktardı. 

İsrail Siber Koruma Ajansı ise, hükümetin web sitelerinin yaşanan saldırılar sonrası çökmesinden dolayı ülkede olağanüstü hal ilan etti. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading