Yandex Metrica

İsrail Gazze'de ağır darbe aldı! Hamas hepsini pusuya düşürdü

İsrail Gazze'de ağır darbe aldı! Hamas hepsini pusuya düşürdü

Hamas'ın silahlı kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları ile İslami Cihad Hareketi'nin silahlı kanadı Kudüs Seriyyeleri'nin Gazze'de 15 kişilik İsrail gücüne karşı kurduğu "pusuda" ölen ve yaralananların olduğu bildirildi.

Dünya

23.01.2024, 21:50

Soykırımcı İsrail'in Gazze Şeridi'ndeki katliamları devam ederken Filistinli direniş grupları İsrail işgal güçlerine karşı koymaya devam ediyor. 

Hamas'ın askeri kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları, Gazze'de işgal güçlerini pusuya düşürdü. 

Lavrov, İsviçre'de düzenlenecek barış konferansından ümitsiz: 'Batılı ülkeler, İstanbul'daki anlaşmanın imzalanmasını engelledi' Lavrov, İsviçre'de düzenlenecek barış konferansından ümitsiz: 'Batılı ülkeler, İstanbul'daki anlaşmanın... Haberi Görüntüle

15 İŞGAL GÜCÜ PUSUYA DÜŞÜRÜLDÜ

Hamas, Telegram platformunda yaptığı açıklamada, Kassam Tugayları ile Kudüs Seriyyeleri savaşçılarının, 15 askerden oluşan İsrail kuvvetini pusuya düşürmeyi ve sıfır noktasından onlara saldırmayı başardığını duyurdu.

Savaşçıların İsrail askerlerine "uygun silahlarla müdahale ederek ölmelerine veya yaralanmalarına sebep oldukları, ardından da ağır kalibreli havan toplarıyla bölgeyi vurdukları" kaydedilen açıklamada, olayın zamanı ve mekanına ilişkin bilgi verilmedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading