Yandex Metrica

Sitede Ara

İşgalci İsrail bir Filistinliyi vurarak öldürdü!

İşgalci İsrail bir Filistinliyi vurarak öldürdü!

İşgalci İsrail güçleri, işgal altındaki Batı Şeria'da "aracını askerlerin üzerine sürdüğü" iddiasıyla bir Filistinliyi vurarak öldürdü.

Dünya

23.01.2024, 19:51

İsrail ordusundan yapılan yazılı açıklamada, Nablus'un güneybatısındaki Havat Gilad Yahudi yerleşim birimini yakınında bir Filistinlinin aracını İsrail güçlerinin üzerine sürdüğü iddia edildi.

Fransa'da Filistin alerjisi: Filistin bayrağı açan muhalif milletvekili uzaklaştırma cezası aldı Fransa'da Filistin alerjisi: Filistin bayrağı açan muhalif milletvekili uzaklaştırma cezası... Haberi Görüntüle

BİR FİLİSTİNLİ VURULARAK ÖLDÜRÜLDÜ

İsrail güçlerinin herhangi bir zarar görmediği aktarılan açıklamada, söz konusu Filistinlinin bir İsrail askerinin açtığı ateş sonucu öldüğü kaydedildi.

Öte yandan, İsrail Kamu Yayın Kuruluşunun (KAN) haberinde ise Havat Gilad Yahudi yerleşim birimi yakınında bir Filistinlinin aracının İsrail polis aracına çarpmasının ardından İsrail askerinin Filistinli sürücüyü vurarak öldürdüğü belirtildi.

Japon deprem uzmanlarından İstanbul için kıyamet senaryosu: İstanbul'da sağlam bina kalmayacak! Japon deprem uzmanlarından İstanbul için kıyamet senaryosu: İstanbul'da sağlam bina... Haberi Görüntüle

İNSAN HAKLARI ÖRGÜTLERİNDEN TEPKİ

İsrail güçleri, "bıçaklı saldırı" veya "araçla ezme girişimi" iddiasıyla Filistinlilere yönelik saldırılarda bulunurken, insan hakları örgütleri, İsrail'i Filistinlilere karşı yargısız infazla suçluyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading