Yandex Metrica
SON DAKİKA

İki kardeş ülkeden Türklere çağrı: Onlara karşı birlikte savaş verelim

Nüfusları toplamda 310 milyonu bulan Güneydoğu Asya ülkeleri Endonezya ve Malezya'dan Türk sosyal medya kullanıcılarına anlamlı bir çağrı geldi: "Siyonistlere karşı birlikte mücadele verelim."

Dünya

23.01.2024, 21:47

Siyonist İsrail'in Gazze'de yürüttüğü soykırıma karşı her dinden ve her toplumdan yüzlerce milyon insan tepki gösteriyor. Netanyahu liderliğindeki bebek katilleri, Yahudi toplumu içerisinde insanlığını kaybetmemiş bazı grupların bile tepkisini çekiyor. 

Küresel siyonist örgütün güdümünde hareket eden Batılı liderlerin aksine sokaklar Gazze ve Filistin için haykıran seslerle dolup taşıyor. Barbarların zulmüne karşı her kesimden insanın ve özellikle de Müslümanların sosyal medya ve internet ağlarında birlik içerisinde hareket etmesi, siyonist zulmünü dünyanın her noktasına duyurmak için büyük önem taşıyor. 

275 milyon nüfuslu Endonezya ile 34 milyon nüfuslu Malezya'dan bu amaçla anlamlı bir çağrı geldi. İsrail'e karşı sesini yükselten ülkelerin lideri durumundaki Türkiye'ye gönderilen mesajda, sosyal medya kullanıcılarına "Siyonizme karşı birlikte mücadele edelim" çağrısı yapılıyor.

Türkiye ile Kamerun arasında önemli görüşme: Taraflar başkent Yaounde'de bir... Haberi Görüntüle

FİLİSTİN DAVASI İÇİN ORTAK MÜCADELE

Endonezya ve Malezyalı Müslümanlar, sosyal medyada siyonist propagandaya karşı birlikte hareket etmek için Türkiye'deki Müslümanları ortak çalışma yapmaya davet etti. Endonezyalı sosyal medya ünlüsü Erlangga Greschinov'un yayınladığı çağrıda şöyle denildi:

"Mücadele ruhuyla selamlar! Bu vesileyle biz Endonezyalılar ve Malezyalılar, Türk Netizenleri (sosyal medya kullanıcıları) siyonistlerle mücadele konusunda bize katılmaya davet ediyoruz. Sosyal medyada Filistin davası için birlikte çalışalım. İlginiz ve istekliliğiniz için şükranlarımızı sunarız."

Bildirisinin altına attığı imzada kendisini 'İsrail Karşıtı Netizen Özel Harekat Birimi Yöneticisi' olarak tanımlayan Erlangga Greschinov'un çağrısı Türk vatandaşları tarafından ilgiyle karşılandı. 

Güneydoğu Asya Müslümanlarıyla Türk vatandaşlarının sosyal medyada ortak hareket etmesi, İsrailli ve Amerikan katliam çetesine karşı büyük farkındalık oluşturabilir. 

Siyonist barbarların 58 gündür saldırdığı Gazze'de 15 bin 523 sivil şehit düştü. 41 bin 316 kişi de yaralandı. Enkaz altındakilerle birlikte şehit sayısının 20 bini geçtiğine kesin gözüyle bakılıyor. İsrailli barbarlarca öldürülen Gazzelilerin 7 bini kadın ve çocuklardan oluşuyor. 
 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading