Yandex Metrica

Hayattaki tüm şansını kullandı! Damar yolu bulunamayan seri katilin idamı durduruldu!

Hayattaki tüm şansını kullandı! Damar yolu bulunamayan seri katilin idamı durduruldu!

Amerika'da seri katil olduğu gerekçesiyle idam cezasına çarptırılan Thomas Eugene Creech'in damar yolu bulunamadığı için idamı iptal edildi. 

Dünya

04.03.2024, 23:31

Amerika Birleşik Devletleri'nde 1974 yılında 5 kişiyi infaz ettiği için hapis cezası verilen Thomas Eugene Creech'in başına inanılmaz bir olay geldi.

İran'dan 4 ülkeye uyarı: 'İsrail'e destek olmayı bırakın' İran'dan 4 ülkeye uyarı: 'İsrail'e destek olmayı bırakın' Haberi Görüntüle

HAPİS CEZASI İDAMA ÇEVRİLDİ

Seri katilin 1981 yılında hapishane arkadaşı 22 yaşındaki David Dale Jense'yi öldüresiye dövdüğü için önce hapis sonrasında da idam cezasına çarptırıldı. 

Emine Erdoğan'dan kritik görüşme! Nijerya Devlet Başkanı'nın eşi Oluremi Tuinubi ile kadın istihdamına yönelik görüşmeler gerçekleştirildi! Emine Erdoğan'dan kritik görüşme! Nijerya Devlet Başkanı'nın eşi Oluremi Tuinubi... Haberi Görüntüle

DAMAR YOLU AÇILAMAMASI HAYATINI KURTARDI

Creech'in dün idamının gerçekleştirilmesi için Idoha Güvenlik Kurumu'na gelen hemşireler mahkuma 8 kez damar yolu açma denemesi yapmış ancak damar yolu bulunamadığı için ceza ertelendi. 

Ceza İnfaz Kurumu Direktörü Josh Tewalt; damar yoluna ulaşılamadığı ancak ulaşılan damarın kalitesinden endişe duyduklarını belirtti. 

Rusya'dan ABD'nin üç ülkeye yardım kararına tepki: 'Daha fazla insan ölecek' Rusya'dan ABD'nin üç ülkeye yardım kararına tepki: 'Daha fazla insan... Haberi Görüntüle

İNFAZ İPTAL EDİLDİ

Associated Press'te yer alan habere göre Ceza İnfaz Kurumu Direktörü Tewalt; "Her girişim birkaç dakika sürse de damar yolu açılamadığı için infaz iptal edildi" dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Dünya


Loading