Yandex Metrica

Fransa'da yolcular trenlere binemiyor! Her yeri hamamböcekleri sardı

Fransa'da yolcular trenlere binemiyor! Her yeri hamamböcekleri sardı

Fransa'da düşük maliyetli uzun mesafe tren hattında çalışan bazı trenleri başta hamamböcekleri olmak üzere haşerelerin basması tepkiye sebep oldu.

Dünya

23.01.2024, 19:41

BFMTV'nin haberine göre, Fransa Genel İş Konfederasyonu (CGT) Demir Yolu Birimi tarafından yapılan açıklamada, Fransız demir yolu şirketi SNCF'ye ait Ouigo trenlerinin bazılarında sağlıksız koşullar olduğu bildirilerek kınama mesajı yayımlandı. 

Düşül maliyetle uzun mesafe trenleri işleten Ouigo trenlerindeki koşulların her geçen gün daha da kötüleştiğine ve yolcuları hem de çalışanları etkilediğine dikkat çekildi. 

İspanya, Türkiye ile imzaları atmak için dakika sayıyor: Zirve çok başarılı geçecek İspanya, Türkiye ile imzaları atmak için dakika sayıyor: Zirve çok... Haberi Görüntüle

FARELER VAGONLARDA CİRİT ATIYOR 

Yapılan açıklamada, "Artık yolcularımıza düzgün seyahat imkanı ve hijyenik trenler sağlamayı garanti edemiyoruz, ayrıca demir yolu çalışanları için kabul edilebilir çalışma koşulları temin edemiyoruz." ifadelerine yer verildi. 

F-16, MİG-21 karışımı devasa ejderha! Kardeş ülke JF-17 için atağa geçti F-16, MİG-21 karışımı devasa ejderha! Kardeş ülke JF-17 için atağa... Haberi Görüntüle

GÖRÜNTÜLER SOSYAL MEDYADA İNFİAL YARATTI 

CGT Demir Yolu Birimi yetkilileri, trenlerin güvenliği konusunda sıkıntı olmadığını ancak şirketin konfor ve temizlik konusunda kesintiler yaptığını söyledi.

Sosyal medyada kullanıcıların paylaştığı fotoğraflarda, özellikle Paris-Lyon Saint-Exupery hattında çalışan trenin vagonlarında çok sayıda hamam böceği ve haşere bulunduğu görülüyor.

Diğer yandan SNCF söz konusu trenin hattan kaldırıldığını duyursa da yolcular böcek istilasına dair fotoğraf ve videoları sosyal medyada paylaşmayı sürdürdü.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading