Yandex Metrica

Sitede Ara

Finlandiya Başbakanı Sanna Marin'den Türkiye ve Macaristan'a çağrı

Finlandiya Başbakanı Sanna Marin'den Türkiye ve Macaristan'a çağrı

Finlandiya Başbakanı Sanna Marin, Türkiye ve Macaristan'dan Finlandiya'nın NATO üyeliğini hızlı bir şekilde onaylamasını istedi.

Dünya

03.02.2024, 00:12

Finlandiya Başbakanı Sanna Marin, Türkiye ve Macaristan'ı Finlandiya'nın NATO'ya üyelik başvurularını onaylamaya çağırdı.

En kanlı saldırıları o planladı! 'En acımasız' çetenin lideri Teksas'ta yakalandı! En kanlı saldırıları o planladı! 'En acımasız' çetenin lideri Teksas'ta... Haberi Görüntüle

MACARİSTAN VE TÜRKİYE'YE ÇAĞRI

Marin, Finlandiya'nın başkenti Helsinki'de yapılan İskandinavya Liderler Zirvesi sonrası basına yaptığı açıklamada, Finlandiya'nın NATO üyeliğine değinerek "Tüm gözler Macaristan ve Türkiye'de. Bu ülkelerin NATO üyeliğimizi hızlı bir şekilde onaylamasını istiyoruz." dedi.

Finlandiya Başbakanı Sanna Marin kendini savundu: Alkollüydüm ama  uyuşturucu kullanmadım! - Orbit Haber

Soykırımcı İsrail devre dışı! ABD medyasından bomba iddia Soykırımcı İsrail devre dışı! ABD medyasından bomba iddia Haberi Görüntüle

İKİ ÜLKE AYNI ZAMANDA NATO'YA GİRMELİ

İsveç Başbakanı Ulf Kristersson da Finlandiyalı mevkidaşıyla aynı görüşleri paylaştıklarını belirterek "İsveç ve Finlandiya koordineli bir şekilde hareket etmeli, aynı zamanda NATO'ya girmeli." diye konuştu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading