Yandex Metrica

Elon Musk şaşkınlığını gizleyemedi! ABD'deki mültecilerden rahatsız olan kaçak Türk'ün yorumu viral oldu!

Elon Musk şaşkınlığını gizleyemedi! ABD'deki mültecilerden rahatsız olan kaçak Türk'ün yorumu viral oldu!

Son yıllarda Amerika'nın en büyük sorunları arasında yerini alan Meksika sınırından kaçak geçen göçmenlere yönelik kriz devam ediyor. Meksika sınırındaki kaçak göçmenlere mikrofon uzatan bir gazeteci Türk göçmene denk geldi ve söyledikleri Amerika'da viral oldu. Göçmen'in açıkamaları Elon Musk'ın da gündeminde yerini aldı. 

Dünya

24.05.2024, 11:38

Amerika Birleşik Devletleri'nin Meksika sınırından kaçak yollarla ülkeye giriş yapan binelerce göçmen ile baş edemeyen Amerika bir türlü çözüm bulamadı. Fox News'in muhabiri Bill Melugin ise sınır bölgesine giderek mültecilerle röportaj yaptı. Ünlü muhabirin mikrofonu kaçak Türk vatandaşı ise söyledikleriyle Amerika'da viral oldu.

Donald Trump tiktoker oldu! Tiktok platformu yasaklansın diye elinden geleni yapmıştı! Donald Trump tiktoker oldu! Tiktok platformu yasaklansın diye elinden geleni... Haberi Görüntüle

KAÇAK TÜRK'ÜN YORUMU VİRAL OLDU

İsmi verilmeyen Türk göçmen, "Aslında ABD halkı tamamen haklı. Bu ülkeye kimler geliyor? Bilmiyorlar. Tamam, ben iyiyim. Ama ya diğerleri iyi değilse?" dedi.

Türk vatandaşı verdiği röportajında, ''Ya onlar katil, psikopat ya da başka bir şeyse? Bunun garantisi yok." dedi. Türk vatandaşı'na yöneltilen, "Sınırı kimlerin geçtiği konusunda endişeleniyor musun?" sorusuna ise, "Evet, çünkü insanlar normal değil gibi." dedi. 

BM'nin ateşkes teklifi kabul edilecek mi? Hamas'tan ilk açıklama BM'nin ateşkes teklifi kabul edilecek mi? Hamas'tan ilk açıklama Haberi Görüntüle

ELON MUSK'TAN ŞAŞIRTAN YORUM

O sözleri muhabir Bill Melugin sosyal medya hesabı X hesabı üzerinden, yaptığı paylaşımın altına Space X ve Tesla sahibi Elon Musk ''Cidden'' yorumunu yaptı.

Son dakika: Bir ülke daha Filistin Devleti'ni tanıma kararı aldı Son dakika: Bir ülke daha Filistin Devleti'ni tanıma kararı aldı Haberi Görüntüle

KARTELLERE 10 BİN DOLAR ÖDEDİ

Kaçak Türk ise verdiği röportajda ABD'ye giren Türk vatandaşının Meksika kartellerine 10 bin dolara ödeyerek sınırdan geçtiğini ifade etti. 

 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

1

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Dünya


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading