SON DAKİKA
Dünyaca ünlü model Gigi Hadid'den İsrail'e tepki! Her Filistinliyi terörist olarak görüyorlar! Bu şeytanca

Dünyaca ünlü model Gigi Hadid'den İsrail'e tepki! Her Filistinliyi terörist olarak görüyorlar! Bu şeytanca

Filistinli asıllı model Gigi Hadid'den İsrail'e sert tepki geldi. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Gigi Hadid, "İsrail, her Filistinli’yi 'terörist', her Filistin haklarını savunanı 'antisemitist' görüyor" dedi. Ayrıca Hadid, İsrail'in bu tavrını "Çok şeytanca" bulduğunu söyledi.

Dünya

23.01.2024, 21:46

7 Ekim'den bu yana Gazze'de kadın, çocuk, genç, yaşlı ayırt etmeden soykırım yapan katil İsrail'e dünyadan tepkiler gelmeye devam ediyor. Her ne kadar Batılı hükümetler soykırıma gözlerini kapatsa da halk katlaimlara sessiz kalmamayı tercih ediyor. 

Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev, ABD Dışişleri Bakanı Blinken'la görüştü: Barış süreci... Haberi Görüntüle

İSRAİL'E TEPKİ ÇIĞ OLDU

Dünyanın her yeriden Filistin'e yönelik destek eylemleri sürerken katil İsrail'in soykırımı durdurması için protestolar sürüyor. Son olarak İsrail'e yönelik eleştirilerini ve tepkisini sık sık dile getiren ünlü model Gigi Hadid yine dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Netanyahu kana doymuyor! Katliam için emir verdi: Ramazan ayından önce... Haberi Görüntüle

"FİLİSTİNLİLERİ TERÖRİST OLARAK GÖRÜYORLAR"

İsrail'in barbar tutumunu eleştiren Filistin asıllı manken Gigi Hadid, İsrail'in Filistinlileri terörist olarak gördüğünü söyledi. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Hadid "İsrail, her Filistinli'yi 'terörist', her Filistin haklarını savunanı 'antisemitist', hükümetinin hareketlerine karşı çıkan her İsrailli'yi 'kendine düşman' olarak görüyor, hatta Yahudiliğini kınıyor." dedi.

İsrail Refah'ta tek başına kaldı! ABD'den işgalcilere net uyarı: Kendinize... Haberi Görüntüle

ŞEYTANCA BİR DÜŞÜNCE

İsrail'in bu tavrını  "Şeytanca" bulduğunu belirten Hadid, "Yani, İsrail dışında herkes yalan mı söylüyor veya yanlış mı yapıyor? Çok şeytanca ya da rahatsız edici bir şey olmasaydı komik bulurdum." dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading