Yandex Metrica

Sitede Ara

Dünya bu öğretmeni konuşuyor! Tuvaletteki videosu sosyal medyayı ayağa kaldırdı

Dünya bu öğretmeni konuşuyor! Tuvaletteki videosu sosyal medyayı ayağa kaldırdı

ABD vatandaşı bir öğretmen uçuş esnasında boğazı acıdığı gerekçesi ile bir hızlı test kiti kullanarak kendisine koronavirüs testi yaptı. Testinin sonucu pozitif çıkan öğretmen kendisini uçağın tuvaletinde beş saat boyunca karantinaya aldı.

Dünya

31.01.2024, 08:36

Kovid-19 testi pozitif çıkan kadın uçak tuvaletinde 5 saat izole oldu. Dünyanın konuştuğu kadının videosu sosyal medyada viral oldu.

20 Aralık’ta Chicago’dan İzlanda’nın Reykjavik şehrine giden uçakta seyahat eden öğretmen Marisa Fotieo, boğazı ağrıdığı için yanında bulunan Kovid-19 kiti ile test yaptı.

Kassam Tugayları açıkladı: İsrail'in komuta merkezi vuruldu! Çok sayıda ölü var Kassam Tugayları açıkladı: İsrail'in komuta merkezi vuruldu! Çok sayıda ölü... Haberi Görüntüle

5 SAAT BOYUNCA TUVALLTE KALDI

Test sonucunun pozitif çıkmasının ardından Fotieo, kalan yolculuğunu uçağın tuvaletinde geçirdi. Yaklaşık 5 saat boyunca tuvalette kalan kadına, uçuş ekibi tarafından yiyecek ve içecek desteği sağlandı.

BM'nin ateşkes teklifi kabul edilecek mi? Hamas'tan ilk açıklama BM'nin ateşkes teklifi kabul edilecek mi? Hamas'tan ilk açıklama Haberi Görüntüle

SOSYAL MEDYA VİRAL OLDU

En büyük korkusunun uçaktaki diğer yolculara hastalığı bulaştırmak olduğunu aktaran Fotieo’nun yaşadığı anlara ilişkin Tiktok üzerinden yayınladığı videosu, kısa sürede milyonlarca kişi tarafından izlendi.

ABD’li öğretmen İzlanda’da bir otelde karantinaya alındı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading