Yandex Metrica

Sitede Ara

Dışişleri Bakanlığı'ndan BAE VE Suudi Arabistan saldırısına ilişkin açıklama! 'Kınıyoruz'

Dışişleri Bakanlığı'ndan BAE VE Suudi Arabistan saldırısına ilişkin açıklama! 'Kınıyoruz'

Dışişleri Bakanlığı: 24 Ocak günü balistik füzeler ve insansız hava araçlarıyla Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan’daki sivil hedeflere yönelik olarak gerçekleştirilen terör eylemini kınıyoruz. Uluslararası hukukun açık bir ihlalini teşkil eden bu tür saldırılara derhal son verilmesini talep ediyoruz.

Dünya

23.01.2024, 22:04

Dışişleri Bakanlığı, Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan'a yönelik saldırıları kınadı.

Merih Demiral'ın sevincini hazmedemediler: Almanya'dan bir skandal karar daha Merih Demiral'ın sevincini hazmedemediler: Almanya'dan bir skandal karar daha Haberi Görüntüle

'TERÖR EYLEMİNİ KINIYORUZ'

Açıklamada, "24 Ocak günü balistik füzeler ve insansız hava araçlarıyla Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan'daki sivil hedeflere yönelik olarak gerçekleştirilen terör eylemini kınıyoruz. Uluslararası hukukun açık bir ihlalini teşkil eden bu tür saldırılara derhal son verilmesini talep ediyoruz." ifadelerine yer verildi.

Kassam Tugayları'ndan İsrail'e darbe! Şucaiyye'de çok sayıda soykırımcı asker öldürüldü Kassam Tugayları'ndan İsrail'e darbe! Şucaiyye'de çok sayıda soykırımcı asker öldürüldü Haberi Görüntüle

SALDIRIYI YEMEN'DEKİ HUSİLERİN GERÇEKLEŞTİRDİĞİ DUYURULDU

Suudi Arabistan, Cazan bölgesine balistik füzeyle düzenlenen ve iki kişinin yaralandığı saldırıyı Yemen'deki Husilerin gerçekleştirdiğini duyurmuştu.

BAE ise Husilerin gönderdiği iki balistik füzenin hava savunma sistemince etkisiz hale getirildiğini, füze kalıntılarının başkent Abu Dabi çevresindeki farklı alanlara düştüğünü ancak can kaybı yaşanmadığını açıklamıştı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading