Yandex Metrica

Çevreci aktivistlerden Kral 3. Charles’ın bal mumu heykeline saldırı

Çevreci aktivistlerden Kral 3. Charles’ın bal mumu heykeline saldırı

İngiltere'nin başkenti Londra'da iklim aktivistleri Madame Tussauds Müzesinde bulunan Kral 3. Charles'ın balmumu heykeline pasta fırlattı.

Dünya

13.05.2024, 14:33

İngiltere'nin başkenti Londra’daki bal mumu heykel müzesi Madame Tussauds'ya giren iki çevreci aktivist, ziyaretçilerin uyarılarına rağmen Kral 3. Charles heykelinin yüzüne çikolatalı kek fırlattı.

Just Stop Oil çevreci grubunun iki üyesi yaptıkları açıklamada ''Buradayız çünkü özgürlüklerimizi ve haklarımızı korumak istiyoruz çünkü yeşili ve hepimizin mirası bu güzel toprağı korumak istiyoruz.'' ifadelerini kullandı.

Katliamcı İsrail'den Gazze'ye yoğun saldırı: Onlarca ölü ve yaralı var Katliamcı İsrail'den Gazze'ye yoğun saldırı: Onlarca ölü ve yaralı var Haberi Görüntüle

SOSYAL MEDYADA YAYINLANDI

Aktivistlerin Kral 3. Charles heykeline kek fırlattıkları anlara ilişkin görüntüler, sosyal medya platformlarında yayınlandı.

Ünlü astrolog 3. Dünya Savaşı'nın başlayacağı tarihi açıkladı: Haritaya göre sayılı günler kaldı Ünlü astrolog 3. Dünya Savaşı'nın başlayacağı tarihi açıkladı: Haritaya göre... Haberi Görüntüle

DAHA ÖNCE DE YAPILDI

Bu tarz eylemler ile gündeme gelen çevreci grubun üyeleri daha önce Dartford Köprüsü’nü kapatmış ve Van Gogh tablosuna çorba fırlatmıştı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading