Yandex Metrica

Sitede Ara

Boris Johnson yeniden koltuğa oturmak istiyor! Tatilini yarıda bıraktı

Boris Johnson yeniden koltuğa oturmak istiyor! Tatilini yarıda bıraktı

İngiltere'de 45 günlük süre sonunda istifasını veren Liz Truss'ın yerine kimin geleceği merak konusu olurken Boris Johnson yeniden başbakanlık koltuğuna geçmek için harekete geçti. 

Dünya

23.01.2024, 19:58

İngiltere Başbakanı Liz Truss dün yaptığı açıklamayla istifa etti. Truss, Başbakanlık Ofisi 10 Numara önünde yaptığı açıklamada, büyük bir ekonomik ve uluslararası istikrarsızlık döneminde göreve geldiğini belirterek, aileler ve işletmelerin faturalarını nasıl ödeyecekleri konusunda endişeli olduğunu kaydetti.

NASA'dan panik yaratan hata: Yanlışlıkla o ses kaydını yayınladı: Sonra apar topar kaldırdı NASA'dan panik yaratan hata: Yanlışlıkla o ses kaydını yayınladı: Sonra... Haberi Görüntüle

TATİLİNİ YARIDA BIRAKIP İNGİLTERE'YE DÖNDÜ

45 günlük süre sonunda istifasını veren Liz Truss'ın yerine kimin geleceği merak konusu olurken Boris Johnson yeniden başbakanlık koltuğuna geçmek için harekete geçti. Liz Truss'tan önceki başbakan Boris Johnson, istifa haberini alır almaz harekete geçti. Yeniden koltuğa oturmak isteyen Boris Johnson, Karayipler'deki tatilini yarıda kesti ve ülkesi İngiltere'ye döndü. 

Boris Johnson tatilini yarıda bıraktı: Yeniden koltuğa geçmek istiyor - 1

AB yetkilisi Stano Türk gazetecilerle bir araya geldi: 'Türkiye'ye ihtiyacımız var' AB yetkilisi Stano Türk gazetecilerle bir araya geldi: 'Türkiye'ye ihtiyacımız... Haberi Görüntüle

UÇAKTAN ÇEKİLMİŞ FOTOĞRAFI ORTAYA ÇIKTI

İngiliz yayın organı Sky News, 58 yaşındaki Boris Johnson'ın uçakta çekilmiş fotoğrafına ulaştı. İngiliz basınına göre eski Savunma Bakanı Ben Wallece, İş Dünyasından Sorumlu Bakan Jacob Rees-Mogg ve koltuğa alışamadan istifa eden Liz Truss, Boris Johnson'ı destekleyen isimler arasında. 

Boris Johnson

Papa, yapay zekayı G7 zirvesinde liderlere şikayet etti: 'Yapay zeka insan yerine karar vermemeli' Papa, yapay zekayı G7 zirvesinde liderlere şikayet etti: 'Yapay zeka... Haberi Görüntüle

HENÜZ ADAYLIĞINI AÇIKLAMADI

Truss'ın bir önceki seçimdeki rakipleri Rishi Sunak ve Penny Mordaunt bir kez daha yarışın favorileri arasında gösteriliyor. Ancak listede sürpriz bir isim de var. O da Boris Johnson. Ancak Boris Johnson henüz adaylığını açıklamadı.


 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading