Yandex Metrica

Sitede Ara

Bir ülke daha kısıtlamaları kaldırdı! Tüm tedbirlere son verildi

Bir ülke daha kısıtlamaları kaldırdı! Tüm tedbirlere son verildi

Özbekistan'da Koronavirüsle Mücadele Komisyonu aldığı kararla ülkeye gelecek olan yabancılara uygulanan Kovid-19 ile ilgili tüm tedbir ve kısıtlamaları 10 Haziran'dan itibaren kaldırıyor.

Dünya

23.01.2024, 19:22

Özbekistan'da alınan kararla, kara yolu, tren ve uçakla ülkeye geleceklerin negatif PCR test sonucunu veya aşılandığına dair belgeyi ibraz etme zorunluluğu kaldırılacak, ayrıca test sonucu veya aşılandığına dair belgesi olmayanların Kovid-19 testine tabi tutulması uygulaması da kaldırılacak.

Gazze Şeridi'nde ateşkes mi olacak? ABD açıkladı: Hamas'tan yanıt bekliyoruz! Gazze Şeridi'nde ateşkes mi olacak? ABD açıkladı: Hamas'tan yanıt bekliyoruz! Haberi Görüntüle

1 MART'TA MASKE TAKMA ZORUNLULUĞU KALDIRILDI 

Son dönemde Kovid-19 vakalarının çok az sayıda görülmesi üzerine 1 Mart itibariyle maske takma zorunluluğu kaldırılırken, bu karar ile Kovid-19'un son kısıtlamaları da kaldırılmış olacak. 

Joe Biden'ın iki oğluyla birlikte olan kadın mahkemede ifade verdi, şimdi yeniden evleniyor Joe Biden'ın iki oğluyla birlikte olan kadın mahkemede ifade verdi,... Haberi Görüntüle

SON 24 SAATTE 6 VAKA 

Özbekistan’da son 24 saatte 6 yeni virüs vakası tespit edildi, toplam vaka sayısı 239 bin 141'e yükseldi.

Kovid-19 salgınının başından bu yana ülkede toplam 237 bin 349 kişi iyileşti, 1637 kişi virüs nedeniyle vefat etti.
 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading