Yandex Metrica

Sitede Ara

Bill Gates'e Müslüman damat! Düğün İslami usullere göre yapıldı

Bill Gates'e Müslüman damat! Düğün İslami usullere göre yapıldı

Microsoft'un kurucusu ve eski CEO'su Bill Gates'in kızı Jennifer Gates, Mısırlı Müslüman Nayel Nassar ile islami usüllere göre evlendi.

Dünya

02.02.2024, 21:00

Eşi Melinda Gates ile boşanma kararı aldıklarını açıklamasından sonra uzun bir süre gündemi meşgul eden Microsoft'un kurucusu ve eski CEO'su Bill Gates'in kızı Jennifer Gates dünyaevine girdi.

Microsoft varisi 25 yaşındaki Jennifer Gates, Westchester'daki malikanesinde Mısırlı zengin bir aileye mensup 30 yaşındaki Nayel Nassar ile hayatını birleştirdi. Bill Gates'in 25 yaşındaki kızı Jennifer, Mısırlı Nassar'la önce imam nikahı kıydı, ertesi gün ise resmi nikahla evlendi.

BM duyurdu: Soykırımcı İsrail ordusu resmen kara listede BM duyurdu: Soykırımcı İsrail ordusu resmen kara listede Haberi Görüntüle

İSLAMİ USÜLLERE GÖRE EVLENDİLER

Çiftin cuma günü, ailenin New York'ta North Salem bölgesindeki evinin bahçesinde gizli bir tören tertip ettikleri ve hayatlarını İslami usullere göre birleştirdikleri öğrenildi.

İran devlet televizyonu son anket sonuçlarını yayınladı: İki isim öne çıkıyor İran devlet televizyonu son anket sonuçlarını yayınladı: İki isim öne... Haberi Görüntüle

300 CİVARINDA KİŞİ KATILDI

Westchester’daki düğüne Jennifer’in anne ve babası Melinda ve Bill Gates ile birlikte 300 civarında kişi katıldı. Gates çifti yazın açtıkları boşanma davası sonrasında ilk kez bir araya geldi.

Jennifer Gates ile Nayel Nassa'nın düğününden kareler...
Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading