Yandex Metrica

Batı ile hibrit savaşı! Rusya, açıkça söyledi: Bizi yok etmek istiyorlar

Batı ile hibrit savaşı! Rusya, açıkça söyledi: Bizi yok etmek istiyorlar

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Batı'nın Rusya'ya karşı "hibrit savaş" başlattığını belirterek "Düşmanlar, Rus ekonomisini yok etme, iç siyasi istikrarı baltalama ve bizi çatışma alanında yenme, sonunda da asırlık devletimizi önemli ölçüde zayıflatma, hatta ve hatta yok etme hedefini güdüyor." dedi.

Dünya

23.01.2024, 19:59

Lavrov, başkent Moskova'da düzenlenen ve Rus Patrikhanesi tarafından organize edilen 24. Dünya Rus Halk Meclisi toplantısına görüntülü mesaj gönderdi.

AB'den çarpıcı rapor! Türkiye'nin Afrika, Ortadoğu, Güney Kafkasya ve Batı Balkanlarda giderek artan etkisine dikkat çekildi AB'den çarpıcı rapor! Türkiye'nin Afrika, Ortadoğu, Güney Kafkasya ve Batı... Haberi Görüntüle

RUSYA'YI DURDURMA İSTİYORLAR 

Mesajda, Batı'nın Rusya'ya karşı "durdurma siyaseti" izlediğini kaydeden Lavrov, "Dünya üzerinde egemenliğini kurmaya çalışan ABD önderliğindeki Batı, ülkemize karşı hibrit savaş başlattı. Düşmanlar, Rus ekonomisini yok etme, iç siyasi istikrarı baltalama ve bizi çatışma alanında yenme, sonunda da asırlık devletimizi önemli ölçüde zayıflatma, hatta ve hatta yok etme hedefini güdüyor ve bunu gizlemiyor." dedi.

Aliyev'den Türk dünyasına birlik çağrısı: 'Mevcut güç merkezleri krizde' Aliyev'den Türk dünyasına birlik çağrısı: 'Mevcut güç merkezleri krizde' Haberi Görüntüle

Hazine sandığı şehrinde antik mavi oda keşfedildi: Kadın figürleriyle süslenmiş gizemli duvar Hazine sandığı şehrinde antik mavi oda keşfedildi: Kadın figürleriyle süslenmiş... Haberi Görüntüle

UKRAYNA'YA HER TÜRLÜ DESTEK VERİLİYOR 

Lavrov, Batılı ülkelerin Ukrayna'ya her türlü destek sağlayarak Rusya'yı durdurmaya çalıştığını söyleyerek "Washington ve NATO müttefikleri, Ukrayna'daki Neonazilere silah sevkiyatlarını artırıyor, istihbarat bilgilerini paylaşıyor, Ukrayna'ya yabancı paralı asker gönderiyorlar. Tüm bunlar onları meselenin tarafı yapıyor." diye konuştu.

Öldükten sonra bile vücudumuzun yıllarca çürümeyen kısmı: İnanılmaz ama bir o kadar da gerçek Öldükten sonra bile vücudumuzun yıllarca çürümeyen kısmı: İnanılmaz ama bir... Haberi Görüntüle

RUSYA'YA MANEVİ BASKI VAR 

Batı ülkelerinin, Rus Ortodoks Kilisesi lideri Patrik Kirill'e yaptırım uyguladığına dikkati çeken Lavrov, "Batı, Rus kilisesinin manevi değerlerini bozmaya çalışıyor ve Rus dünyası ile yurt dışındaki cemiyetlerimize güçlü baskı kuruyor." değerlendirmesinde bulundu.

Lavrov, "Washington ve peşinden giden Avrupa ülkelerinin, Rusya'yı izole etme ve uluslararası siyasetin dışına itme girişimlerinin başarısızlığa mahkum olduğunu" dile getirdi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading