Yandex Metrica

Avrupa'da enerji tasarrufu için her gün yeni bir formül! Tüketimini azaltana ödül!

Avrupa'da enerji tasarrufu için her gün yeni bir formül! Tüketimini azaltana ödül!

Fransa’da enerji üretici şirketler, tüketicileri tasarrufa teşvik etmek için düşük faturaları bonus veya indirimle ödüllendirme kararı aldı.

Dünya

23.01.2024, 22:13

Fransa'da hükümetin, elektrik sağlayıcı şirketlere hane başı enerji tüketiminin azaltılmasını teşvik edecek çalışmalarda bulunması talebine yanıt geldi. Ana enerji sağlayıcılardan Engie ile TotalEnergies, en az tüketen müşterilerine bonus ve indirim yapma teklifi sundu.

Fransa medyasından Türkiye'ye övgü: Önemli bir aktör oldu Fransa medyasından Türkiye'ye övgü: Önemli bir aktör oldu Haberi Görüntüle

120 EUROYA KADAR İNDİRİM

Engie şirketi, Ekim 2022-Nisan 2023’ü kapsayan kış döneminde, kampanyaya katıldığını bildiren ve günlük tüketimlerini belirli oranda düşüren müşterilerine ödeme yapacak. TotalEnergies şirketi müşterileri ise 1 Kasım 2022-31 Mart 2023 döneminde tüketimlerini en az yüzde 5 azaltmaları durumunda nisan faturalarında 30 ila 120 euro arasında indirim kazanacak.

HÜRJET ve ANKA Hindistan medyasını büyüledi: Türkiye'nin kudretli uçakları gökyüzünde dans etti! HÜRJET ve ANKA Hindistan medyasını büyüledi: Türkiye'nin kudretli uçakları gökyüzünde... Haberi Görüntüle

NÜKLEER REAKTÖRLER BAKIMDA

Rusya-Ukrayna Savaşı nedeniyle Moskova’dan gelen enerji arzındaki kesinti ve enerji fiyatlarında dramatik artışın yanı sıra 30’dan fazla nükleer reaktörün bakımda olması Fransa’da ciddi enerji krizine yol açtı. Enerji sıkıntısı yaşanan ülkede, hükûmet, konut sıcaklıklarının maksimum 19 derecede tutulması ve buna uymayanlara yaptırım uygulanması gibi ciddi önlemler almaya hazırlanıyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading