Yandex Metrica

Sitede Ara

Aşısızların ölme ihtimali ne kadar? Açıklanan oran korkutucu

Aşısızların ölme ihtimali ne kadar? Açıklanan oran korkutucu

Avustralya'nın Yeni Güney Galler Sağlık Departmanı tarafından yayımlanan bir raporda, aşılanmamış kişilerin yoğun bakım ünitelerine girme veya Covid-19'dan ölme olasılığının 16 kat daha fazla olduğu açıklandı.

Dünya

23.01.2024, 18:16

Sağlık Bakanlığı tarafından Türkiye'nin yeni korona virüs tablosu açıklandı. 9 Kasım'da açıklanan 24 saatlik verilere göre 28 bin 662 vaka tespit edildi. Virüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 196 oldu. Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan tabloda, 2 doz aşılama verilerine de yer verildi. En az 2 doz aşı olmuş 18 yaş üzeri nüfusu kapsayan verilere göre Türkiye'de 2. doz aşılama ortalama yüzde 79,49 oldu. 1. doz ortalaması yüzde 89,73 olurken, 1., 2. ve 3. doz yapılan toplam aşı sayısı 117 milyon 723 bin 821'e yükseldi.

Halle Berry iyice çıldırdı! Podyuma külotsuz çıktı, soyunma odasından görüntü paylaştı Halle Berry iyice çıldırdı! Podyuma külotsuz çıktı, soyunma odasından görüntü ... Haberi Görüntüle

AŞI KARŞITLARI BU DURUMA NE DİYECEK?

Açıklanan tabloya bakıldığında aşının önemi bir kez daha ortaya çıkıyor. Tüm dünyada 5 milyonu aşkın kişinin hayatını kaybetmesine neden olan Covid-19 pandemisine karşı uzmanlar defalarca aşılanmanın önemine vurgu yaptı. Ancak aşı karşıtları asılsız ve yanlış bilgileri yayarak halk sağlığını tehdit etmeye devam ediyor. Avustralya'dan paylaşılan son veriler ise aşı karşıtlarına net bir cevap niteliğinde.

Siyonist İsrail bayramda da katliam yaptı: Çok sayıda Filistinli hayatını kaybetti Siyonist İsrail bayramda da katliam yaptı: Çok sayıda Filistinli hayatını... Haberi Görüntüle

AŞISIZLARIN ÖLME OLASILIĞI NE KADAR?

Bilim insanları, aşısızların Covid-19'dan ölme olasılığının, tam aşılılara göre 16 kat daha fazla olduğunu ortaya koydu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading