Yandex Metrica

Aşırı sağcı Siyonist bakan Ben-Gvir İsrail halkına silah çekti

İsrail'in aşırı sağcı Ulusal Güvenlik Bakanı Itamar Ben-Gvir, kendisini öldürmekle tehdit eden Yahudi yerleşimcilere silah çekti.

Dünya

20.05.2024, 06:23

İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırıları acımasızca devam ediyor. Netanyahu'nun katil ve zorba ordusu, Gazze'de şu ana kadar 36 bine yakın masum Filistinliyi katlederken 79 bin kişi de yaralandı.

Dünya kamuoyunun ateşkes çağrılarına kulağına tıkayan İsrail, 7 Ekim saldırılarının ardından aylardır protesto ediliyor. Netanyahu ve hükümeti istifa davet edilirken dünyanın her yerinde çığ gibi büyüyen yürüyüşlerin bir benzeri de İsrail'de gerçekleşti.

Yaşar Güler'den Brüksel ültimatomu: F-16'ları ver, PKK/YPG'ye desteğini hemen kes! Yaşar Güler'den Brüksel ültimatomu: F-16'ları ver, PKK/YPG'ye desteğini hemen kes! Haberi Görüntüle

REHİNE YAKINLARI İSYANDA

İsrailli rehinelerin aileleri ve yakınları, rehinelerin serbest bırakılması için İsrail hükumetine yönelik protestolar düzenledi. Protestolar esnasında ortalık bir anda karıştı. İsrail'in aşırı sağcı Ulusal Güvenlik Bakanı Itamar Ben-Gvir, esir takası için eylem yapan İsrailli halkı tarafından büyük tepki ile karşılandı.

Son dakika: Netanyahu Savaş Kabinesini dağıttı Son dakika: Netanyahu Savaş Kabinesini dağıttı Haberi Görüntüle

SİYONİST BAKAN SİLAH ÇEKTİ

Esir takası için eylem yapan İsrailli halkı, Itamar Ben-Gvir'e saldırmak istedi. Korumaları Ben- Gvir'i bölgeden uzaklaştırmaya çalıştı. O esnada Siyonist Bakan İsrailli yerleşimcilere karşı belinden çıkardığı silahı çekti. Sosyal medyaya düşen görüntüler büyük tepki topladı.

Netanyahu hakkındaki CIA raporunu CNN yayınladı! Çarpıcı gerçekler ortaya çıktı Netanyahu hakkındaki CIA raporunu CNN yayınladı! Çarpıcı gerçekler ortaya çıktı Haberi Görüntüle

YUMRUKLU SALDIRI

Öte yandan İsrail'in aşırı sağcı Ulusal Güvenlik Bakanı Itamar Ben-Gvir ile Savaş Kabinesi üyesi ve eski Genelkurmay Başkanı Gadi Eisenkot arasında Gazze'ye yönelik saldırılar konusunda tartışma çıktığı belirtildi. Eisenkot'un, Ben-Gvir'e "asker kaçağı" diyerek yumruk savurduğu iddia edildi.

Habere Tepki Ver

1

2

0

0

0

0

2

0

Yorumlar (0)

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Dünya


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading