Yandex Metrica

ABD'nin Suriye'deki üssüne saldırılar devam ediyor: En az 3 roket atıldı

ABD'nin Suriye'deki üssüne saldırılar devam ediyor: En az 3 roket atıldı

ABD'nin Suriye'deki üssüne İran destekli gruplar tarafından roketlerle saldırı düzenlendi. ABD güçleri saldırıya, karadan karaya atış yapan silahlarla karşılık verdi.

Dünya

21.03.2024, 20:27

Suriye'deki ABD üslerine saldırılar devam ediyor. Meyadin ilçesinde konuşlu İran destekli gruplar, terör örgütü PKK/YPG işgalindeki bölgede ABD güçlerinin bulunduğu Ömer Petrol Sahası'ndaki üsse en az 3 roket saldırısı düzenledi. Söz konusu saldırıya ABD güçleri karadan karaya atış yapan sşlahlarla karşılık verdi. ABD tarafı ne saldırıya ne de verilen karşılığa ilişkin bir açıklama yapmış değil. 

Soykırımcı İsrail sivillerin toplandığı alanı vurdu: Çok sayıda ölü ve yaralı var Soykırımcı İsrail sivillerin toplandığı alanı vurdu: Çok sayıda ölü ve... Haberi Görüntüle

SIK SIK SALDIRI DÜZENLENİYOR

ABD üsleri yılbaşından bu yana sık sık saldırıya uğruyor. Fırat Nehri'nin doğusunda kalna Deyrizor, ABD'nin silahlandırdığı terör örgütü PKK/YPG'nin işgalinde, il merkezi ve diğer kırsal bölgeler ise Beşşar Esed rejimi ve İran destekli grupların kontrolünde bulunuyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

İdris Kartal

TRHaber.com - Dünya


Loading