Yandex Metrica

Sitede Ara

ABD'de şüpheli paket alarmı: Cumhuriyetçi Ulusal Komitenin merkez binası boşaltıldı

ABD'de şüpheli paket alarmı: Cumhuriyetçi Ulusal Komitenin merkez binası boşaltıldı

ABD'nin başkenti Washington'daki Cumhuriyetçi Ulusal Komitenin (RNC) genel merkez binasına gönderilen paket korkuttu. Şüpheli paket nedeniyle bina boşaltılırken binaya giriş çıkışlar durduruldu.

Dünya

22.05.2024, 19:15

ABD'de Cumhuriyetçi Ulusal Komitenin merkez binasına gönderilen paket endişelere neden oldu. Başkent Washington'da bulunan bina, kısa sürede boşaltılırken içeri giriş çıkışlar da durduruldu. 

Emniyet güçleri tarafından yapılan güvenlik taraması sonucu pakette kan dolu şişelerin olduğu anlaşıldı. Polis bir süre sonra paketin tehlike arz etmediğini duyurdu ve çalışanlar yeniden binaya döndü. 

İşgalci İsrail, ilk kez Lübnan topraklarını vurdu: Vurulan köy, kullanılamaz hale geldi! İşgalci İsrail, ilk kez Lübnan topraklarını vurdu: Vurulan köy, kullanılamaz... Haberi Görüntüle

RESMİ AÇIKLAMA YAPILMADI

Binanın bulunduğu sokak daha sonra tekrar trafiğe açıldı. 

Paketin ne için gönderildiği ise bilinmiyor. Postayla gelen paketle ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Cumhuriyetçi Parti'nin daha çok İsrail yanlısı politika izlemesi nedeniyle böyle bir paket gönderilmiş olabileceği üzerinde duruluyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

İdris Kartal

TRHaber.com - Dünya


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading