Yandex Metrica

Sitede Ara

ABD eski elçisi: Rusya, Libya üzerinde siyasi, ekonomik ve askeri kontrol istiyor

ABD eski elçisi: Rusya, Libya üzerinde siyasi, ekonomik ve askeri kontrol istiyor

ABD'nin Libya eski elçisi Jonathan Winer, Rusya'nın Libya üzerinde askeri, siyasi ve ekonomik kontrol elde etmeye çalıştığını söyledi ve Libyalı siyasileri seçim yapmaya çağırdı.

Dünya

23.01.2024, 19:50

Libya Observer'ın haberine göre ABD'nin Libya eski elçisi Jonathan Winer basın açıklamasında, Libyalı siyasi liderleri halklarına hizmet için rekabet etmeye ve ardından onları kimin temsil edeceğini seçme hakkı vermeye çağırdı.

ABD Libya eski elçisi Jonathan Winer

Akdeniz'de gövde gösterisi! Komşunun dizleri titremeye başladı: Türk donanması 50 gemiyle geçit töreni yapacak Akdeniz'de gövde gösterisi! Komşunun dizleri titremeye başladı: Türk donanması 50... Haberi Görüntüle

'LİBYA'NIN İSTİKRARI TÜM AKDENİZ'E YANSIR'

ABD'li diplomat, tüm ülkelerin Libya'da çıkarları olduğunu ve bazı ülkelerin bu çıkarlarıyla çeliştiği için istikrar istemediğini belirterek, Libya'nın istikrarının tüm Akdeniz ülkelerine olumlu yansıyacağını vurguladı.

Yarıştan çekil! Biden'a baskı artıyor: Son çağrı Demokrat Senatör Jon Tester'dan geldi Yarıştan çekil! Biden'a baskı artıyor: Son çağrı Demokrat Senatör Jon... Haberi Görüntüle

'RUSYA LİBYA'YI KONTROL ETMEYE ÇALIŞIYOR'

Rusya'yı Libya'yı siyasi, ekonomik ve askeri düzeyde kontrol etmeye çalışmakla suçlayan Winerr, tüm tarafları Libya egemenliğini pekiştirmeye, yüksek petrol fiyatlarından yararlanmaya ve petrol sektörünü siyasi mücadeleden kurtarmaya çağırdı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading