Yandex Metrica

ABD bu iddiayı konuşuyor! Biden Obama'ya söyledi

ABD bu iddiayı konuşuyor! Biden Obama'ya söyledi

Hakkında demans hastalığına yakalandığı iddia edilen ABD Başkanı Joe Biden'ın, eski ABD Başkanı Barack Obama'ya başkanlık için tekrar aday olacağını söylediği iddia edildi.

Dünya

23.01.2024, 19:09

Biden ile Obama arasında yaşandığı iddia edilen adaylık diyaloğu ABD'de gündeme bomba gibi düştü.

The Hill gazetesinin konuya yakın kaynaklara dayandırdığı haberine göre, Biden, Obama'ya 2024 başkanlık seçimleri hakkındaki planlarından bahsetti.

250 firma birleşti robot ordusu kuruluyor! Gizli depolarda hummalı çalışma! Direkt cepheye gidecekler 250 firma birleşti robot ordusu kuruluyor! Gizli depolarda hummalı çalışma!... Haberi Görüntüle

BIDEN İKİNCİ KEZ YARIŞA GİRMEK İSTİYOR

Biden'ın 2024'te başkanlık için ikinci kez yarışa gireceğini söylediğini aktaran kaynaklar, "Biden tekrar aday olmak ve bunun da herkes tarafından bilinmesini istiyor." ifadesini kullandı.

Tarihin en büyük şifre sızıntısı yaşandı! 10 milyardan fazla parola sızdırıldı! Kullanıcılara acil şifre değiştirme çağırısı! Tarihin en büyük şifre sızıntısı yaşandı! 10 milyardan fazla parola... Haberi Görüntüle

HALÂ TRUMP'I YENECEK EN GÜÇLÜ DEMOKRAT

ABD'nin eski başkanı Donald Trump'ın da 2024 için aday olmaya hazırlandığına işaret eden kaynaklar, düşük halk desteği oranlarına rağmen Biden'ın hala Trump'ı yenebilecek en güçlü Demokrat olduğuna dikkati çekti.

Obama, 5 Nisan'da Beyaz Saray'da düzenlenen bir etkinliğe katılmış ve Biden ile öğle yemeği yemişti.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading