Ziyech’in yeni sevgilisi kim? Hadise ile Ziyech sevgili mi?

Ziyech’in yeni sevgilisi kim? Hadise ile Ziyech sevgili mi?

Galatasaray'ın başarılı futbolcusu Hakim Ziyech'in, ünlü şarkıcı Hadise ile aşk yaşadığı iddia ediliyor. İkilinin ortak arkadaşları Dries Mertens ve Kat Kerkhofs tarafından tanıştırıldığı belirtiliyor. İşte detaylar...

Spor

27.02.2024, 03:57

Galatasaray'da Lucas Torreira ve Devrim Özkan aşkı sonrasında yeni bir aşk iddiası gündeme geldi. Sarı kırmızılı takımın Faslı yıldızı Hakim Ziyech'in, ünlü şarkıcı Hadise ile aşk yaşadığı öne sürülüyor. İkilinin Dries Mertens ve Kat Kerkhofs çifti tarafından tanıştırıldığı belirtiliyor.

Ankaragücü - Fenerbahçe MAÇI BUGÜN MÜ? Ankara-FB maçı hangi kanaldan... Haberi Görüntüle

HADİSE'NİN GALATASARAY MAÇLARINI İZLEME SEBEBİ

Poor News'in son dakika duyurusuna göre, Hadise'nin Galatasaray'ın maçlarını izlemeye başlaması, Faslı futbolcu Hakim Ziyech ile arasında özel bir ilişkinin olduğu iddialarını beraberinde getirdi. Ünlü şarkıcının, Galatasaraylı yıldıza olan ilgisi bu iddiaları güçlendirdi.

Fenerbahçe'den Galatasaray'a çok konuşulacak transfer çalımı! Yıldız futbolcu ile anlaşma... Haberi Görüntüle

MERTENS BAĞLANTISI

Hadise ve Hakim Ziyech'in aşkının tanıştıran isimler arasında Belçikalı futbolcu Dries Mertens ve eşi Kat Kerkhofs'un bulunduğu belirtiliyor. Çiftin, "Aynı dili konuşuyoruz, bu sefer bambaşkayız" dedikleri ve bu ilişkide önemli bir rol oynadıkları ifade ediliyor.

Pep Guardiola, Galatasaray'ı hedef gösterdi Haberi Görüntüle

Braga - Karabağ maçı bugün mü, ne zaman? Braga -... Haberi Görüntüle

YABANCI DİLİNİN ETKİSİ

Hadise ve Hakim Ziyech'in her ikisinin de Felemenkçe dilini bilmelerinin, aşkın hızlanmasında etkili olduğu belirtiliyor. Aynı dili konuşmalarının ilişkilerini güçlendirdiği ifade ediliyor.

Galatasaray'ın eski yıldızı Felipe Melo'dan olaylı Emre Belözoğlu paylaşımı! Haberi Görüntüle

HADİSE'NİN GALATASRAY SEVGİSİ

Hadise'nin, Galatasaray'ın maçlarını izlemeye başlaması ve sosyal medya üzerinden paylaşımlarda bulunması, bu aşk iddialarını doğrulayan birer işaret olarak yorumlanıyor. Ünlü şarkıcının, Galatasaray'ın zaferleriyle sevinmesi, taraftarları arasında konuşulan bir konu haline geldi.

İkilinin henüz resmi bir açıklama yapmamış olmaları nedeniyle bu iddialar şu an için sadece söylenti olarak değerlendirilmekte.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading