Yandex Metrica

Volkan Demirel'den Taner Savut'a veda mesajı...

Volkan Demirel'den Taner Savut'a veda mesajı...

Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel, Hatay'da depreme yakalanan ve Rönesans Rezidans'da enkaz altında cansız bedenine ulaşılan Hatayspor Sportif Direktörü Taner Savut'a sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı.

Spor

23.01.2024, 20:28

'Asrın Felaketi' olarak nitelendirilen Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremlerin ardından Hatayspor bir canını daha kaybetti. Hatayspor Sportif Direktörü Taner Savut'un cansız bedenine ulaşıldı.

Jürgen Klopp, milli takım başına mı geçiyor? Jürgen Klopp, milli takım başına mı geçiyor? Haberi Görüntüle

HATAYSPOR'DAN AÇIKLAMA

Hatayspor'un yaptığı açıklamada: "Sportif Direktörümüz Taner Savut'u kaybetmenin derin acısını yaşıyoruz. Hocamıza yüce Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Seni unutmayacağız Taner hoca. Mekanın cennet olsun. Her zaman kalbimizdesin" ifadelerine yer verildi.

Hatayspor'un Twitter paylaşımı:

ManU ve Real Madrid arasında sıkışıp kaldı! Yılan hikayesini Yoro çözecek ManU ve Real Madrid arasında sıkışıp kaldı! Yılan hikayesini Yoro... Haberi Görüntüle

''TARİF EDİLEMEZ ACI İÇİNDEYİM''

Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel, sosyal medyadan yaptığı açıklamada: "Sportif Direktörümüz, kıymetli çalışma arkadaşım, yüreği güzel kardeşim Taner Savut'u kaybetmenin tarif edilemez acısı içindeyim. Her zaman büyük bir sevgi ve saygıyla hatırlanacaksın. Tüm sevenlerinin, hepimizin başı sağ olsun" ifadelerini kullandı.

Volkan Demirel'in Twitter paylaşımı:

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading