Yandex Metrica

Fatih Terim istifanın eşiğinden döndü

Fatih Terim istifanın eşiğinden döndü

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, hafta içinde oynanan Göztepe maçında puan kaybetseydi istifa edecekti.

Spor

23.01.2024, 18:02

Hafta içi oynanan maçta sahasında Göztepe'yi 2-1 yenerek galibiyet hasretine son veren Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in basın toplantısında sarf ettiği sözler dikkat çekti.

Takvim gazetesinin iddiasına göre son zamanlarda yapılan eleştiriler nedeniyle son derece üzgün olan hatta bir ara gözleri dolan Fatih Terim'in istifanın eşiğinden döndüğü ortaya çıktı.

Uçaktan indi kartal pozu verdi: Beşiktaş'ın yeni yıldızı İstanbul'da Uçaktan indi kartal pozu verdi: Beşiktaş'ın yeni yıldızı İstanbul'da Haberi Görüntüle

PUAN KAYBI OLSAYDI İSTİDA EDECEKTİ

Son derece üzülen ve kırılan başarılı teknik adamın Göztepe maçında olası bir kaybı sonrasında istifasının cebinde olduğu ve bunu basın toplantısında açıklamayı düşündüğü ifade edildi.

Eyüpspor iç saha maçlarını nerede oynayacak? İşte o stadyum... Eyüpspor iç saha maçlarını nerede oynayacak? İşte o stadyum... Haberi Görüntüle

FATİH TERİM NE DEMİŞTİ?

Fatih Terim karşılaşma sonrası; "Futbolda vefa yok. Dün de yok ona da tamam. Biraz vicdanı olan biraz Galatasaray'ı sevenin dikkatli davranması gerektiğini düşünüyorum. Üzüldüm, kırıldım. Ne oluyoruz? Ben alışkın olmadığımdan da olabilir. Kritik edilebiliriz, yanlış yapabilirim, mağlup olabiliriz ama son zamanlardaki gidişat bana kendimle ilgili, Galatasaray ile ilgili başka şeyleri düşündürüyor." şeklinde açıklama yapmıştı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading