Yandex Metrica

Bakan Tunç'tan olaylı derbi açıklaması: 38 kişi tespit edildi! Futbolculara soruşturma başlatılacak mı?

Bakan Tunç'tan olaylı derbi açıklaması: 38 kişi tespit edildi! Futbolculara soruşturma başlatılacak mı?

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Trabzonspor - Fenerbahçe derbi müsabakası sonrası yaşanan olaylarla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. 38 kişinin kimlikleri tespit edildiğini belirten Bakan Tunç, adli soruşturmanın devam ettiğini ifade etti.

Spor

21.03.2024, 14:07

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, Trabzonspor - Fenerbahçe maçında yaşanan şiddet olaylarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Santos anında silindi! Beşiktaş'ta Serdar Topraktepe'nin ekibi açıklandı Santos anında silindi! Beşiktaş'ta Serdar Topraktepe'nin ekibi açıklandı Haberi Görüntüle

38 KİŞİ TESPİT EDİLDİ

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, derbi müsabakası sonrası yaşanan olaylarla ilgili bilgilendirme yaptı. Sahaya inen taraftarların futbolculara yönelik saldırılarının ardından adli soruşturma başlatıldığını belirten Bakan Tunç, şu ana kadar 38 kişinin kimliklerinin tespit edildiğini ifade etti. Gözaltına alınan 12 kişinin yanı sıra, soruşturmanın devam ettiğini ve kamera görüntülerinin incelendiğini açıkladı.

Arsenal'dan Ferdi Kadıoğlu kararı: O rakama bırakacak! Arsenal'dan Ferdi Kadıoğlu kararı: O rakama bırakacak! Haberi Görüntüle

GÖRÜNTÜLER İNCELENİYOR VE FUTBOLCULARA SORUŞTURMA SÖZ KONUSU DEĞİL

Bakan Tunç, adli soruşturmanın Cumhuriyet Savcılığı tarafından yürütüldüğünü ve kamera görüntülerinin incelenerek kusurlu olanların belirleneceğini belirtti. Ayrıca, futbolcularla ilgili herhangi bir soruşturmanın söz konusu olmadığını vurguladı.

Barcelona'da teknik koltuk telaşı! Xavi'nin yerine kimi düşünüyorlar? Barcelona'da teknik koltuk telaşı! Xavi'nin yerine kimi düşünüyorlar? Haberi Görüntüle

SOSYAL MEDYA ALGISI DOĞRU DEĞİL

Bakan Tunç, bazı sosyal medya hesaplarında futbolculara yönelik soruşturma yapılacağına dair yanıltıcı bilgilerin dolaştığını ancak bu durumun gerçeği yansıtmadığını belirtti. Adalet sürecinin adil ve şeffaf bir şekilde yürütüldüğünü ve hukuki prosedürlere uygun olarak devam edeceğini ifade etti.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

1

0

Buluthan AKAR

TRHaber.com - Spor


Loading