Yandex Metrica

Yerli ve milli ne varsa karşı çıkıyorlar! At gözlüğü takan Can Ataklı yine Togg'u hedef aldı

Türkiye'nin gerçekleştirdiği hiçbir projeyi beğenmeyen ve hadsiz eleştirilerde bulunan Can Ataklı bu kez de Togg'u hedef aldı.

Gündem

02.05.2024, 23:20

CHP yandaşı Gazeteci Can Ataklı, ''Çok verimli bir proje değil bu. Türkiye'yi dünyada otomotiv devi haline falan getirmeyecek yani bu hayali kimse görmesin. E bunu söylemek yanlış mı? Arabayı yapmışsın eline sağlık çok güzel. Ama kandırmayın milleti. Üretim bantları yapıldı diyorsunuz e yapılmamış daha. Sonra saraydan bant geliyor bir tane. Bak işte üretim bantları burada diye. Asrın projeleri... Asrın projeleri falan değil bu.'' ifadelerinde bulundu.

Akıllara Merkel geldi! Bakışları sosyal medyada viral oldu! Giorgia Meloni'nin Erdoğan'a bakışları çok konuşuldu! Akıllara Merkel geldi! Bakışları sosyal medyada viral oldu! Giorgia Meloni'nin... Haberi Görüntüle

SÜREKLİ TOGG'U HEDEF ALIYOR 

Öte yandan Can Ataklı, 'Görmemişin otomobili olmuş' başlığını attığı yazısında Türkiye'nin gurur kaynağı haline gelen Togg ile ilgili hazımsızlığını gözler önüne serdi. Cumhuriyet tarihinde bir ilkin başarıldığı yerli otomobil projesini karalamaya çalışan Ataklı, Togg'un seçime yönelik propaganda aracı olduğunu iddia etmişti. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading