Yandex Metrica

Sitede Ara

Murat Kurum Yozgatlılar Buluşması'nda konuştu: 'Liyakatli kadrolarımızla geliyoruz'

Murat Kurum Yozgatlılar Buluşması'nda konuştu: 'Liyakatli kadrolarımızla geliyoruz'

İBB Başkan adayı Murat Kurum Yozgatlılar Buluşması'nda yaptığı konuşmada "İstanbul'un sorunlarına odaklanıyoruz. İstanbul'un problemlerini çözmek için liyakatli kadrolarımızla geliyoruz." dedi.

Gündem

29.02.2024, 17:30

Bağcılar Halk Sarayı'ndaki Yozgatlılar Buluşması'na katılan Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum, burada yaptığı konuşmada Yozgat'ın, kültür ve medeniyete çok önemli değerler kazandırmış, büyük zenginlikler katmış bir şehir olduğunu söyledi. Kurum, Yozgat'ın milli ve manevi değerleri önemseyen, bu değerlere sıkı sıkıya bağlı, bayrağına sahip çıkan insanların yurdu olduğunu  belirtti ve  "Yozgat bu ülkenin çimentosudur. Sizler bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadınız. Biz de Yozgat’ımızı hiçbir zaman yalnız bırakmadık, her anında hep yanında olduk." dedi.

9-10-11 Nisan bankalar açık mı? Halkbank arefe günü açık mı? İş bankası saat kaça kadar çalışacak? Arefe günü banka çalışma saatleri ne? 9-10-11 Nisan bankalar açık mı? Halkbank arefe günü açık mı?... Haberi Görüntüle

"LİYAKATLİ KADROLARIMIZLA GELİYORUZ"

Murat Kurum, her zaman yalnızca hizmete ve icraatlara odaklandıklarını vurgulayarak şu ifadeleri kullandı: "Milletimize hizmet ettik, nerede bir afet olsa, nerede bir sıkıntı olsa 2 saat sonra biz orada olduk. 6 Şubat'ta deprem yaşadık, 11 ilimizi etkiledi. Biz yine oradaydık. Gittik, orada milletimizle el ele verdik, hızlı bir şekilde 3 ayda 180 bin konutun inşasını başlattık."

Sadece İstanbul diyerek yola çıktıklarının altını çizen Kurum şöyle konuştu: "İstanbul'un sorunlarına odaklanıyoruz. İstanbul'un problemlerini çözmek için liyakatli kadrolarımızla geliyoruz. Bizi arayanlar bundan sonra İstanbul'da 650 bin konutun inşasını yaparken bulacaklar. Bizi arayanlar Bağcılar'a metro getirirken bulacaklar. Bizi arayanlar gençlerimize, çocuklarımıza yeni bir gelecek, yeni bir umut, yeni bir şehir inşası gerçekleştirirken bulacaklar. Çizmelerimizi giyeceğiz, baretimizi takacağız, mavi montumuzu geçireceğiz ve İstanbul'un 39 ilçesi için çalışacağız."

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

İdris Kartal

TRHaber.com - Gündem


Loading