CHP'li Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, geçtiğimiz ay kendilerine yapılan maaş zammını az bulan sendikalı işçileri bir odaya toplayarak kameraya çektirmiş ve tehdit etmişti.
![Kıbrıs Barış Harekatı'nda kaç şehit oldu? Kıbrıs'ta kaç Türk askeri şehit düştü?](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/kibris-baris-harekatinda-kac-sehit-oldu-kibrista-kac-turk-askeri-sehit-dustu.webp)
ÇALIŞANLARINI BİR SALONA TOPLAYIP TEHDİT ETMİŞTİ
İşçileri bir salonda toplayan ve verilen maaş zammını yeterli bulup bulmadıklarını sorarak el kaldırıp oylamalarını isteyen Türkyılmaz, salona kurdurduğu kamera ile el kaldırmayanları tespit edip işten atmakla tehdit etmiş ve kameralar olduğu için el kaldırmak zorunda kalan işçiler, yapılan zammı kabul edip sözleşme imzalamak zorunda kalmıştı.
![Son dakika: Bakan Fidan'dan 'Suriye ile normalleşme' açıklaması](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/fidan1782174073.webp)
AKRABASINA KIYAK YAPTI
Kamuoyunda büyük yankı bulan ve tepki çeken olayın ardından CHP'li Türkyılmaz bu kez yakın akrabaya kıyakla gündeme geldi.
![Son dakika... Marmara Denizi'nde deprem! İstanbul ve çevre illerde de hissedildi](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/deprem2023-08-02-01260001258632953.webp)
ÖZ YEĞENİNİ KREŞE MÜDÜR YAPTI
Kentte hizmet üretmemekle eleştirilen ve Bursa Büyükşehir Belediyesinin hizmetlerini de çürümeye terk ettiği için tepki toplayan Başkan Türkyılmaz, emekçilere yaptığı kameralı tehdit olayının ardından bu kez yakın akrabasını müdür yaptı.
CHP'li Türkyılmaz'ın ağabeyinin kızı Müge Türkyılmaz'ı Belediyenin kreşi olan Agah Bursalı Kreşine Müdür yaptığı ortaya çıktı.