Yandex Metrica

CHP'li Mudanya Belediye Başkanı Türkyılmaz emekçileri tehdit etmişti! Yeni bir skandalla ortaya çıktı

CHP'li Mudanya Belediye Başkanı Türkyılmaz emekçileri tehdit etmişti! Yeni bir skandalla ortaya çıktı

CHP'li Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz'ın çalışanlarını kameraya çekerek tehdit etmesinin ardından yeni bir skandalı ortaya çıktı. Türkyılmaz'ın abisinin kızı olan yeğeni Müge Türkyılmaz'ı belediyenin kreşine müdür yaptığı ortaya çıktı.

Gündem

03.05.2024, 00:00

CHP'li Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, geçtiğimiz ay kendilerine yapılan maaş zammını az bulan sendikalı işçileri bir odaya toplayarak kameraya çektirmiş ve tehdit etmişti. 

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Vatandaş Diplomat Projesi'ni tanıttı! Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Vatandaş Diplomat Projesi'ni tanıttı! Haberi Görüntüle

ÇALIŞANLARINI BİR SALONA TOPLAYIP TEHDİT ETMİŞTİ 

İşçileri bir salonda toplayan ve verilen maaş zammını yeterli bulup bulmadıklarını sorarak el kaldırıp oylamalarını isteyen Türkyılmaz, salona kurdurduğu kamera ile el kaldırmayanları tespit edip işten atmakla tehdit etmiş ve kameralar olduğu için el kaldırmak zorunda kalan işçiler, yapılan zammı kabul edip sözleşme imzalamak zorunda kalmıştı.

Mardin'de dehşet: Polis memuru, eşini ve 3 yaşındaki oğlunu öldürüp intihar etti! Mardin'de dehşet: Polis memuru, eşini ve 3 yaşındaki oğlunu öldürüp... Haberi Görüntüle

AKRABASINA KIYAK YAPTI 

Kamuoyunda büyük yankı bulan ve tepki çeken olayın ardından CHP'li Türkyılmaz bu kez yakın akrabaya kıyakla gündeme geldi.

Güzel ülkemizden kurbanlık manzarası: Damdan atlayan keçi elektrik tellerine asılı kaldı! Güzel ülkemizden kurbanlık manzarası: Damdan atlayan keçi elektrik tellerine asılı... Haberi Görüntüle

ÖZ YEĞENİNİ KREŞE MÜDÜR YAPTI 

Kentte hizmet üretmemekle eleştirilen ve Bursa Büyükşehir Belediyesinin hizmetlerini de çürümeye terk ettiği için tepki toplayan Başkan Türkyılmaz, emekçilere yaptığı kameralı tehdit olayının ardından bu kez yakın akrabasını müdür yaptı.

CHP'li Türkyılmaz'ın ağabeyinin kızı Müge Türkyılmaz'ı Belediyenin kreşi olan Agah Bursalı Kreşine Müdür yaptığı ortaya çıktı.


 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading