Yandex Metrica

Ünlü ekonomistten son dakika gram altın açıklaması! O tarihte 1600 TL olacak

Ünlü ekonomistten son dakika gram altın açıklaması! O tarihte 1600 TL olacak

Vatandaşlar paralarının değerini korumak için altın yatırımı yaparken, gram altındaki dalgalı seyir kafaları karıştırmaya başladı. Ünlü ekonomist Mert Başaran'dan ise son dakika gram altın açıklaması geldi. Başaran o tarihi işaret ederek altının 1600 TL'ye yükseleceğini söyledi.

Ekonomi

23.01.2024, 20:28

Gram altında dalgalı seyir devam ediyor. 1105 TL seviyelerine kadar düşen gram altın yeni haftaya 1115 TL seviyelerinde başladı. Ünlü ekonomist Mert Başaran ise altın yatırımı yapanlara ve yatırım yapmayı planlayanlara önemli açıklamalarda bulunarak altının o tarihte 1600 TL'ye ulaşacağını söyledi. 

Para transferinde yeni dönem başlıyor! O saatlerde para yatıranlar dikkat: İBAN ile havale işlemlerine düzenleme! Para transferinde yeni dönem başlıyor! O saatlerde para yatıranlar dikkat:... Haberi Görüntüle

GRAM ALTIN FİYATI İVME KAZANACAK 

Ünlü ekonomist Mert Başaran altının gram cinsinden fiyatını tahmin etti. 2023'ün altın yılı olmaya devam edeceğini söyleyen Başaran, 2023 Haziran'ında altının o günkü gram fiyatının ivme kazanacağını söyledi.

Uzmanından emekli maaşı hesaplaması: İşte temmuz ayında emeklilere yapılacak zam oranı Uzmanından emekli maaşı hesaplaması: İşte temmuz ayında emeklilere yapılacak zam... Haberi Görüntüle

O TARİHTE 1600 TL OLACAK 

Başaran yaptığı açıklamada, haziran ayını işaret ederek gram altın fiyatının 1600 TL'ye yükseleceğini ve bu tarihten sonra yükselişin hızla devam edeceğini belirtti. 
 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading