SON DAKİKA
Hesaplarınızı kontrol edin! Bakan Göktaş duyurdu: Aile Destek Programı ödemeleri hesaplara yatıyor...

Hesaplarınızı kontrol edin! Bakan Göktaş duyurdu: Aile Destek Programı ödemeleri hesaplara yatıyor...

Türkiye Aile Destek Programı kapsamında yapılan ödemeLer hesaplara yansımaya başladı. Bakan Göktaş, ihtiyaç sahibi ailelere bu ay içinde toplam 4 milyar TL ödeme yapılacağını açıkladı.

Ekonomi

13.02.2024, 17:13

Milyonlarca ihtiyaç sahibi vatandaşın beklediği haber geldi! Türkiye Aile Destek Programı ödemelerini hesaplara yatırmaya başladıklarını belirten Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, ihtiyaç sahibi hanelere bu ay toplam 4 milyar TL ödeme yapacaklarını açıkladı.

Bakan Bolat ekonomideki büyümeye böyle dikkat çekti: Hep birlikte göreceğiz Haberi Görüntüle

''BUGÜNE  KADAR TOPLAM 68,3 MİLYON TL DESTEK SAĞLANDI''

“Büyüyen ve gelişen ülkemizin refahını vatandaşlarımızla paylaşmaya devam edeceğiz” diyen Bakan Göktaş, Türkiye Aile Destek Programı'nda bu ayki ödemeyle birlikte bugüne kadar hanelere toplam 68,3 milyar TL destek sağladıklarını belirtti.

Trendyol halka arz mı oluyor? Trendyol Borsa İstanbul(BIST100) işlem görmeye... Haberi Görüntüle

SOSYAL YARDIMLARIMIZI BÜTÜNCÜL BİR ŞEKİLDE UYGULUYORUZ

Düzenli sosyal yardım alamayan haneleri de yalnızca gelir kriteri üzerinden Türkiye Aile Destek Programı'na dâhil ettiklerini ifade eden Bakan Göktaş, “Bakanlık olarak gelişen ve değişen hayat şartlarını göz önünde bulundurarak sosyal yardım programların etkinliğini artırıyoruz ve sosyal yardımlarımızı bütüncül bir şekilde uyguluyoruz.

Limak Doğu Anadolu Çimento'nun sahibi kim? Limak Doğu Anadolu Çimento... Haberi Görüntüle

EŞİT VE ADİL BİR HİZMET 

Vatandaşlarımız arasında hiçbir ayrım yapmadan eşit ve adil hizmet prensibiyle toplumun tüm kesimlerine arz odaklı ve erişilebilir hizmet ağımız ile ulaşıyoruz” ifadelerini kullandı.

Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! İş Kanunu'nda dikkat çeken değişiklik: Haftalık çalışma... Haberi Görüntüle

AİLE DESTEK ÖDEMESİ NE KADAR OLDU? 

Bakan Göktaş, “İhtiyaç sahibi hanelerimize yönelik hayata geçirdiğimiz desteğimizle onların yanında olmayı sürdürüyoruz. Türkiye Aile Destek Programı ödemelerini hesaplara yatırıyoruz. Bu doğrultuda ihtiyaç sahibi hanelerimize bu ay toplam 4 milyar TL ödeme yapacağız” dedi.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading