Yandex Metrica

Koronavirüsün sonu geldi! İşte pandeminin bitiş tarihi

Koronavirüsün sonu geldi! İşte pandeminin bitiş tarihi

JP Morgan stratejistleri yaklaşık 2 yıldır tüm dünyada sıkıntılara neden olan koronavirüs pandemisini değerlendirdi. Raporda pandeminin sonunun ufukta göründüğüne dair sinyal alınabileceği belirtildi.

Dünya

04.03.2024, 10:15

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüse ilişkin olarak JP Morgan Baş Stratejisti Marko Kolanovic önemli açıklamalarda bulundu. Kolanovic, Covid-19'un yeni varyantı Omicron'un piyasalarda yarattığı kargaşanın pozisyon almak için bir şans olduğunu belirtti.

Son dakika: Şifa Hastanesi'nde üçüncü toplu mezar bulundu: 50'ye yakın ceset çıkarıldı Son dakika: Şifa Hastanesi'nde üçüncü toplu mezar bulundu: 50'ye yakın... Haberi Görüntüle

'PANDEMİNİN SONUNUN UFUKTA GÖRÜNDÜĞÜNÜN SİNYALİ OLABİLİR'

Kolanovic'in  iş arkadaşı Bram Kaplan ile hazırladığı raporda, Omicron varyantının daha bulaşıcı ve az öldürücü olduğuna yönelik gelen raporlara ilişkin olarak "Bu risk piyasaları için pozitif bir işaret olabilir, çünkü pandeminin sonunun ufukta göründüğünün sinyali olabilir" denildi.

İşgalci İsrail bütün orduyu aynı bölgeye topladı: Yeni saldırı an meselesi İşgalci İsrail bütün orduyu aynı bölgeye topladı: Yeni saldırı an... Haberi Görüntüle

'EMTİALARDA POZİSYON ALMAYA BİR NOTASYON İÇİN FIRSAT OLABİLİR'

Hazırlanan raporda "Omicron getiri eğrisinde bir dikleşmenin ateşleyicisi, büyümeden değere, COVID ve karantinadan fayda sağlayanlarda yeniden açılmadan fayda sağlayacaklar ve emtialarda pozisyon almaya bir notasyon için fırsat olabilir" değerlendirmesi yer alırken iki uzman da "Biz son satışı emtialar ve yeniden açılmadan fayda sağlayacaklardan dipten alım için, yüksek getirili tahvillerden pozisyon almak için bir fırsat olarak görüyoruz" açıklamasında bulundu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading