Yandex Metrica

Almanya'da korkunç olay! Türk anne ve oğlu ölü bulundu

Almanya'da korkunç olay! Türk anne ve oğlu ölü bulundu

Almanya’nın Köln kentinde yaşayan 24 yaşındaki Türk anne ve 4 yaşındaki oğlunun Ren Nehrinde cansız bedeni bulundu.

Dünya

23.01.2024, 18:19

Almanya'nın Köln kentindeki Ren Nehrinde yük gemilerinin, 15 Kasım pazartesi günü 24 yaşındaki Türk bir kadının cansız bedenine rastladığı ortaya çıktı. Annenin ardından 4 yaşındaki çocuğunun da dün nehirden cansız bedeninin çıkarıldığı öğrenildi.

Bu gezegen çürük yumurta gibi kokuyor: Bilim insanlarından devrim yaratan keşif! Artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak Bu gezegen çürük yumurta gibi kokuyor: Bilim insanlarından devrim yaratan... Haberi Görüntüle

1 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Köln polisi bugün, annenin eski erkek arkadaşı ve çocuğun biyolojik babası olduğu belirtilen 24 yaşındaki kişiyi gözaltına aldı. Savcılık, cinayet şüphesiyle tutuklama emri başvurusunda bulunduklarını duyurdu. Kadının ve çocuğun cansız bedeninde bıçak darbeleri bulunduğu ifade edildi.

4 bin yıllık müşteri şikayeti ortaya çıktı! Tarihin ilk kurnaz tüccarı ve müşteri kavgası hayrete düşürdü! 4 bin yıllık müşteri şikayeti ortaya çıktı! Tarihin ilk kurnaz... Haberi Görüntüle

CİNAYETİN NEDENİ BELLİ DEĞİL

Köln Savcılık Sözcüsü Ulrich Bremer, medyaya yaptığı açıklamada, “Niehl Limanı cinayet mahalli olarak görülebilir. Anne ve oğlu 14 Kasım'da zanlı ile burada görüşmüş. Nedeni bilinmiyor. Gözaltına alınan şüpheli, eylemi reddediyor ve bir avukat tarafından temsil edilecek" ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading