Yandex Metrica

Sitede Ara

Zahide Yetiş'in programında kızına şiddet uyugladı! Canlı yayında sinirden deliye dönen baba ortalığı birbirine kattı!

Star TV'de yayınlanan Zahide Yetiş ile 'Yeniden Başlasak' programında bir baba sinirlenerek kızının üzerine yürüdü sonrasında ise tokat atıp şiddet uyguladı. Canlı yayında yaşanan gergin dakikalarda ise Zahide Yetiş ve avukatlar tepki gösterdi. 

Yaşam

05.06.2024, 17:49

Ünlü sunucu Zahide Yetiş'in sunduğu 'Yeniden Başlasak' programında akıl almaz bir olay yaşandı. Programa katılan Yusuf isimli babanın kızı Zeynep'in zorla tutulduğu iddiası üzerine programa başvurdu. 

Aras Bulut İynemli ve Buse Meral aşkı bitti mi? İkiliden kafaları karıştıran hamle! Aras Bulut İynemli ve Buse Meral aşkı bitti mi? İkiliden... Haberi Görüntüle

KIZI 'SEVİYORUM' DEDİ BABA DELİYE DÖNDÜ

Progrmada Zeynep isimli küçük kızın kendisinden yaşça büyük olan Halil İbrahim ile ilişkisi olduğu öğrenildi.  Baba kızın yüzleşmesi gerçekleşirken, Zeynep'in  Halil İbrahim'i seviyorum demesi üzerine baba deliye döndü. 

11 Temmuz 2024 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç,Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu... 11 Temmuz 2024 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç,Aslan, Başak,... Haberi Görüntüle

CANLI YAYINDA KIZINA ŞİDDET UYGULADI

sinirden ayağa kalkan baba önce cam paravanın arkasındaki Halil İbrahim'e tepki gösterdi sonrasında ise stüdyo ekibi tarafından yerine zorla oturtturuldu. Ancak sonrasında ise baba kızının üzerine yürüdü ve kızı Zeynep'e tokat attı. Küfürler savuran baba Yusuf'a ise Zahide Yetiş, 'Sizi programımda istemiyorum' dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading