Yandex Metrica

Sitede Ara

Yürüyemez hale geldi! Bahar dizisinin sevilen oyunusu elinde bastonuyla görüntülendi!

Yürüyemez hale geldi! Bahar dizisinin sevilen oyunusu elinde bastonuyla görüntülendi!

Bahar dizisiyle ününe ün katan Demet Evgar Elle Ödül Törenlerinde görüntülendi. Ünlü oyuncu siyah şıklığoyla tüm gözleri üzerine çekerken, elindeki bastonu ise hayranlarını meraklandırdı. 

Yaşam

05.06.2024, 15:44

Bir Erkek Bir Kadın, Alev Alev, Emret Komutanım, Yahşi Batı, Güneşi Beklerken gibi projelerde yer almış 44 yaşındaki ünlü oyuncu Demet Evgar magazin dünyasının çok konuşulan oyuncuları arasında yerini almaya devam ediyor.

İhanet iddiaları ortalığı karıştırdı! Ünlü oyuncu Rabia Soytürk aldatıldı! İhanet iddiaları ortalığı karıştırdı! Ünlü oyuncu Rabia Soytürk aldatıldı! Haberi Görüntüle

ÖDÜL TÖRENİNE DAMGASINI VURDU

ShowTV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Bahar'da rol alan Demet Evgar oyunculuğuyla ve kariyerindeki başarısıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. 

Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Füsun Demirel, Ecem Özkaya gibi ünlü isimlerin rol aldığı Bahar dizisinde başrol oyuncusu olan Demet Evgar, gün gerçekleşen Elle Ödül Törenlerine katıldı. 

Herkes onu ayakta alkışladı! Prenses Kate Middleton Wimbledon tenis turnuvasında duygusal anlara yaşadı! Herkes onu ayakta alkışladı! Prenses Kate Middleton Wimbledon tenis turnuvasında... Haberi Görüntüle

BASTONUYLA GÖRÜNTÜLENDİ

Geçtiğimiz günlerde set çalışanlarına küfür ettiği idda edilmesinin ardından gündemde yerini alan Evgar, bu kez de ödül töreninde elindeki bastonuyla gündeme geldi. Evgar'ın bastonlu hali sevenlerini korkuturken, Evgar sosyal medya hesabından, "Beni ayakta tutan bastonuma teşekkür ederim" notunu düştü. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading