Yandex Metrica

Ünlü şef ölümle burun buruna geldi! Kaza sonrası vücudundaki morlukları sevenlerini korkuttu!

Ünlü şef ölümle burun buruna geldi! Kaza sonrası vücudundaki morlukları sevenlerini korkuttu!

Dünyaca ünlü Amerikalı ünlü şef Gordon Ramsay geçirdiği bisiklet kazası sonrasında nasıl ölümden döndüğünü anlattı. Ünlü şefin vücudundaki morluklar ise görenleri dehşete düşürdü.

Yaşam

17.06.2024, 11:37

Hell's Kitchen, MasterChef, Kitchen Nightmares gibi programları sunan 57 yaşındaki Amerikalı ünlü şef Gordon Ramsay geçirdiği bisiklet kazası sonrasında nasıl ölümden döndüğünü açıkladı. 

İhanet iddiaları ortalığı karıştırdı! Ünlü oyuncu Rabia Soytürk aldatıldı! İhanet iddiaları ortalığı karıştırdı! Ünlü oyuncu Rabia Soytürk aldatıldı! Haberi Görüntüle

''ŞANSLIYIM''

17 milyondan fazla takipçisi bulunan ünlü şef kazayla ilgili konuştu. Ünlü şef Gordon Ramsay, "Kaza beni gerçekten sarstı. Dürüst olmak gerekirse, burada olduğum için şanslıyım" dedi.

20 Temmuz 2024 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç,Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu... 20 Temmuz 2024 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç,Aslan, Başak,... Haberi Görüntüle

''MORARMIŞ DURUMDAYIM''

Ünlü şef vücudunun sol tarafının tamamen morluklar içinde olduğunu göstererek, "İyiyim ve herhangi bir kemiğim kırılmadı ya da ciddi bir yaralanma yaşamadım ama biraz morarmış durumdayım" dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading