Yandex Metrica

Sitede Ara

Türkiye'ye gelin gelmişti! Dünyaca ünlü şarkıcı Halsey'den üzen haber!

Türkiye'ye gelin gelmişti! Dünyaca ünlü şarkıcı Halsey'den üzen haber!

Dünya'nın en çok sevilen ve yakından takip edilen şarkıcılarından olan 29 yaşındaki Halsey geçtiğimiz günlerde Lupus hastalığına yakalandığını duyurmuş verdiği mücadeleyi anlatmıştı. Ancak ünlü şarkıcı Halsey'in ise Lösemi olduğu ortaya çıktı.

Yaşam

08.06.2024, 17:22

Sahne performansları ve dünyadaki büyük hayran kitlesiyle dikkatleri üzerine çeken 29 yaşındaki Halsey, geçtiğimiz yıllarda Türk yönetmen Alev Aydın'la evlenmiş, Ender adında bir erkek bebekleri olmuştu. 

Hayranlarını uyardı! Şarkıcı Hande Yener'den çok konuşulacak evlilik açıklaması! Hayranlarını uyardı! Şarkıcı Hande Yener'den çok konuşulacak evlilik açıklaması! Haberi Görüntüle

HALSEY LÖSEMİ HASTALIĞINA YAKALANDI

Çiftin bebekleri ile geçirdiği vakitleri, 31.4 milyonluk sosyal medya hesabında paylaşan ünlü şarkıcı Halsey sevenlerine üzücü bir haber verdi.

Ünlü şarkıcı Lösemi ile mücadele ettiğini sosyal medya hesabından duyurarak, ''Uzun lafın kısası, hayatta kaldığım için şanslıyım. Kısa hikayenin uzun bir albüm yazdım'' dedi.

Şahmaran 2. sezonuyla geri dönüyor! Netflix Şahmaran 2. sezonu ne zaman? Şahmaran oyuncu kadrosu... Şahmaran 2. sezonuyla geri dönüyor! Netflix Şahmaran 2. sezonu ne... Haberi Görüntüle

THE END ALBÜMÜYLE GELİYOR

Yeni albüm hazırlığında bulunan ünlü şarkıcı ise albüme The End adını verdiğini duyurdu.

Halsey yakalandığı hastalık nedeniyle yaşlı olduğunu hissederek, ''Yaşlı bir kadın gibi hissediyorum. Kendime iyileşmek için 2 yıl veriyorum. 30 yaşına gelince baştan doğacağım ve yine enerji dolu ve çok havalı olacağım.'' dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading