Yandex Metrica

Tüm çabalara rağmen kurtarılamadı! Ünlü rapçi Sagopa Kajmer'i yıkan ölüm!

Tüm çabalara rağmen kurtarılamadı! Ünlü rapçi Sagopa Kajmer'i yıkan ölüm!

Ama galiba, bütün bu olanlara dayanamam ama hazırım! Şarkısıyla herkesin yakından tanıdığı ünlü rapçi rapçi Sagopa Kajmer annesinin ölüm haberiyle yıkıldı. 

Yaşam

03.06.2024, 17:21

Sevilen rapçi Sagopa Kajmer'in uzun süredir akciğer kanseriyle mücadele eden annesi hayata veda etti. Farklı tarzı ve kendine has yorumuyla sevilen rap sanatçılarının başında gelen Sagopa Kajmer lakaplı Yunus Özyavuz, anne acısıyla yıkıldı.

 Ünlü ismin uzun süredir akciğer kanseriyle mücadele eden annesinin vefat haberini sosyal haberden duyurdu. 

Yunan şarkıcı Despina Vandi'den Çeşme konserinde skandal: Atatürk posteri var diye sahneye çıkmadı Yunan şarkıcı Despina Vandi'den Çeşme konserinde skandal: Atatürk posteri var... Haberi Görüntüle

"BEN HEM SAVAŞI HEM ANNEMİ KAYBETTİM"

İki gün önce yoğun bakıma kaldırılan 71 yaşındaki anne Serpil Özyavuz, tüm müdahalelere rağmen hayata gözlerini yumdu. Ünlü sanatçının annesi Özyavuz, Samsun'da ikindi namazına müteakiben Rasathane Camii'nde kılınacak namazın ardından son yolculuğuna uğurlanacak.

Sagopa Kajmer annesinin vefat haberini "X" hesabından yaptığı paylaşımda; "2 haziran öğle sonrası annemi kaybettim. 2 sene boyunca savaştı…savaştık. O savaşı kaybetti, ben hem savaşı hem annemi kaybettim."diyerek duyurdu. 

Eski Masterchef yarışmacısı hayatını kaybetti! 24 saatlik savaş ölümle bitti! Eski Masterchef yarışmacısı hayatını kaybetti! 24 saatlik savaş ölümle bitti! Haberi Görüntüle

SAGOPA KAJMER KİMDİR?

7 Ağustos 1978'de Samsun'da doğan Sagopa Kajmer, lise eğitiminden sonra yerel bir radyoda DJ olarak işe başladı. Üniversite eğitimi için İstanbul'a gelen Kajmer,İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi, Fars Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirdi. 1998'de Kuvvetmira adlı rap grubunu kurdu ve grupta Silahsız Kuvvet adıyla yer aldı. Türk rap sanatçılarının 1999 yılında çıkardığı rap albümü olan Yeraltı Operasyonu'nda yer aldı. Başta Silahsız Kuvvet mahlasını kullanan sanatçı, sonraları Sagopa Kajmer ismini kullanmaya başladı ve Sagopa Kajmer isimli bir albüm çıkardı. Bu albümden sonra On Kurşun'u, 2004'te de Bir Pesimistin Gözyaşları'nı piyasaya sürdü. G.O.R.A filminin müziklerini yapa Kajmer, 11 Ağustos 2005'te kendi plak şirketi Melankolia Müzik'i kurdu.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading