Yandex Metrica

Sitede Ara

Survivor aşkını adada bıraktı! İstanbul'da yeni aşka yelken açtı! Aleyna Kalaycıoğlu Galasasaray'ın yıldızıyla görüntülendi!

Survivor aşkını adada bıraktı! İstanbul'da yeni aşka yelken açtı! Aleyna Kalaycıoğlu Galasasaray'ın yıldızıyla görüntülendi!

Survivor All Star 2024 yılında yarışan ve Yunus Emre ile adada aşk dedikoduları çıkan Aleyna Kalaycıoğlu, elendikten sonra İstanbul'daki hayatına geeri döndü. Ünlü yarışmacı eğlencenin tadını çıkarırken Galatasaray'ın ünlü futbolcusu Torreira ile bir mekanda eğlendikleri ortayaçıktı. Kalaycıoğlu ise konuyla ilgili açıklamada bulundu.

Yaşam

03.06.2024, 17:05

Survivor All Star'da yarışan ünlü yarışmacı Aleyna Kalaycıoğlu, geçtiğimiz günlerd adaya veda etti. Ünlü yarışmacı Survivor'a katılmasınından sonra takım arkadaşı Yunus Emre ilesamimi tavırları izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Aralarında aşk iddiaları ile gündeme gelmişti. 

Ünlü yarışmacı Kalaycıoğlu ve Yunus Emre'nin arasında yaşananlar sosyal medyada çok konuşulsa da Yunus Emre'nin eşi Beria Özden'de sessiz kalmayarak sık sık açıklamalarda bulunmuştu.

Serenay Sarıkaya ile Mert Demir'in öpüşmesine ünlü şarkıcıdan ilginç yorum: Geçin bunları... Serenay Sarıkaya ile Mert Demir'in öpüşmesine ünlü şarkıcıdan ilginç yorum:... Haberi Görüntüle

ALEYNA'NIN AŞK İDDİALARI BİTMİYOR

Survivor'da Yunus Emre ile aşk yaşadığına dair dedikodular ortaya atılırken, birçok ünlü isimle daha aşk iddiaları gündeme gelmişti. Kalaycıoğlu'nun daha önceden de milli futbolcu Cengiz Ünder ve Galatasaraylı Zaniolo ile ilişkisi olduğu iddia edilmişti. 

İkili birbirilerini sosyal medya hesabplarından takp etmiş, Kalaycıoğlu ise Zaniolo hakkında çıkan aşk dedikodularına, "Bir görüşmem yok kendisiyle. Biz onunla sadece arkadaşız" açıklamasında bulunmuştu.

Müzikseverler yasta! Grammy Ödüllü şarkıcı Adele'den hayranlarını üzen haber! Müzikseverler yasta! Grammy Ödüllü şarkıcı Adele'den hayranlarını üzen haber! Haberi Görüntüle

TORREİRA İLE EĞLENDİ

Survivor dönüşü ise ünlü yarışmacı bu kez degeçtiğimizgünlerde oyuncu Devrim Özkan'dan ayrılan Galatasaraylı futbolcu Torreira ile bir mekanda eğlendiği ortaya çıktı. 

Kısmetse Olur yarışmacısı Eslem Sena Nur'a saldırmışlardı! Olay gecesine ait şaşırtan görüntüler ortaya çıktı! Kısmetse Olur yarışmacısı Eslem Sena Nur'a saldırmışlardı! Olay gecesine ait... Haberi Görüntüle

AŞK SORULARINA KAÇAMAK CEVAPLAR

İkilinin samimi halleri ise ''Aralarında aşk mı var?'' sorusunu akıllara getirdi. Basın mensuplarının sorularıyla karşılaşan Kalaycıoğlu ise Torreira ile ilişkisi sorulunca susmayı tercih etti. Kalaycıoğlu basın mensuplarının sorularına daha fazla dayanamayarak,  "Yok arkadaşlar ya ne diyebilirim bir şey diyemem şu an" dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

2

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading