Yandex Metrica

Survivor All Star 2024'te başarı sağlayamadı! Finale günler kala eski şampiyonu elendi

Survivor All Star 2024'te başarı sağlayamadı! Finale günler kala eski şampiyonu elendi

Survivor All Star'da kıyasıya mücadele devam ederken fşnale sayılı günler kala yarışmacılar tek tek elenmeye devam ediyror. Acun Ilıclaı ve Murat Ceylan'ın sunumuyla hazırlanan yarışmada düelloya çıkan Atakan, Merve, Hilmi Cem ve Ogeday'dan bir kişi adaya veda etmek zorunda kaldı. Düello yarışında başarı sağlayamayan Survivor eski şampiyonu adaya veda etti.

Yaşam

03.06.2024, 11:54

Survivor All Star 2024 yarışmasında nefeler tutuldu. Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan'ın sunumuyla hazırlanan Survivor'da finale kısa bir süre kala yarışmacılar tek tek adaya veda ediyor. Şampiyonluk kupasını taşımak isteyen yarışmacılarnefes kesen mücadelelrine devam ederken bireysel oyunlarda mücadeleler tam gaz devam ediyor. 

MasterCherf Türkiye programında talihsiz olay! Yarışmacının tabağından çıkanlar şeflerin midesini bulandırdı! MasterCherf Türkiye programında talihsiz olay! Yarışmacının tabağından çıkanlar şeflerin midesini... Haberi Görüntüle

SURVİVOR'DA NEFESLER TUTULDU

Survivor'da bu hafta ilk eleme adayı Atakan, ikinci eleme adayı Ogeday, Üçüncü eleme adayı Merve Aydın ve dördüncü eleme adayı Hilmi Cem oldu. Deüello yarışına çıkan yarışmacılar ise canla başla büyük bir performans sergilediler. 

Atakan ve Ogeday düelloda karşı karşıya geldi ve 5-3'lük skorla Ogeday eleme potasından çıktı.

Hilmi Cem ve Merve aydın'ın yarışmasının ardından ise düelloyu 5-4 Merve Aydın kazandı. 

Kısmetse Olur yarışmacısı Eslem Sena Nur'a saldırmışlardı! Olay gecesine ait şaşırtan görüntüler ortaya çıktı! Kısmetse Olur yarışmacısı Eslem Sena Nur'a saldırmışlardı! Olay gecesine ait... Haberi Görüntüle

SURVİVOR ALL STAR KİM ELENDİ?

Hilmi Cem ve Atakan'ın yarıştığı yarışmada ise 4-4'lük eşitlik sağlandı ve ardından uzatma yarışına gidildi. Yarışmadan sonra ise 6-4'lük skorla yarışmayı Atakan kazandı ve Gilmi Cem adaya veda eden isim oldu. 

Hilmi Cem adayaveda ederken ise, "Kısmetten öte köy yok. Elimden geleni yaptım, savaştım. Hiç hazır değildim Murat, sen daha iyi biliyorsun. Normalde diğer 3 Survivor'uma makine gibi hazırlanıp geldim ama bu sefer bir telefonla ansızın çıkıp geldim. Mücadele ederken sakatlandım. Sakatlandığım zaman bırakmayı düşündüm. Bırakmadım, tekrar ayağa kalktım, tekrar savaştım. Çok güzel dostluklar edindim. Çok güzel insanlar tanıdım." dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading