Yandex Metrica

Sitede Ara

Sivas'ta yavru kuzuyu Kangal köpeği emziriyor

Sivas'ta yavru kuzuyu Kangal köpeği emziriyor

Pitbull köpekleri sokakta insanlara saldırırken Türkiye'nin milli Kangal köpeği duyarlılığıyla yürek ısıtıyor. Sivas'taki bir ağılda yavru kuzuları bir Kangal köpeği emziriyor.

Yaşam

23.01.2024, 18:34

Sivas'ın Zara ilçesinde bir işletmede yavru kuzu, annesinin haricinde Kangal çoban köpeğini de emiyor.

Kayadibi köyünde bir hayvancılık işletmesinde yeni doğmuş kuzuyu koyunlarla aynı ahırda barınan Kangal çoban köpeği emziriyor.

Annesini de emen kuzunun Kangal'ın bulunduğu bölüme geçerek bir yaşındaki köpeği emmesi dikkat çekiyor.

Kadir Ezildi evleniyor! Herkesin merak ettiği nişanlısı ile düğün alışverişine başladı! Kadir Ezildi evleniyor! Herkesin merak ettiği nişanlısı ile düğün alışverişine... Haberi Görüntüle

ANA KUZU TAM DOYURAMIYOR...

İşletme ortağı ve Kangal köpeği yetiştiricisi Zabit Bektaş, şunları söylüyor: "Annesinin tam doyuramamasından dolayı olsa gerek Kangal'ımız koyunları koruma içgüdüsü olduğu için kuzuyu sahiplenmiş. Kangal'ımız zaten yavrulu, süt oranı yüksek bir hayvan. Kazamaz hem annesini hem de köpeği emiyor." 

Tüm Türkiye çeyrek finale kilitlendi! Bir ünlü şarkıcı daha maç günü vereceği konseri iptal etti! Tüm Türkiye çeyrek finale kilitlendi! Bir ünlü şarkıcı daha maç... Haberi Görüntüle

ANNELİK İÇGÜDÜSÜ DEMEK Kİ...

Muhtar Vedat Çelebi de "Çiftçi arkadaşımızın koyun sürüsü var. Bir gün baktık ki Kangal, yavru kuzuyu emziriyor, şaşırdık. Annelik içgüdüsü demek ki" diye konuştu.

İşletmeci Zabit Bektaş...

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading