Yandex Metrica

Sitede Ara

Sevgilisiyle kavga etti ilgi çekmek için arabanın önüne atladı! Genç kızın kaza numara viral oldu!

Aydın'ın Kuşadası ilçeinde bir kadın çıplak ayakla sokakta erkek arkadaşıyla tartıştığı sırada bir anda koşarak kendini yola attı. Arabanın çarpmasından son anda kurutlan genç kadın ise ölü taklidi yaparak sevgilisinin dikkatini çekmeye çalıştı. Numarasına kimse inanmayınca ayağa kalktı. 

Yaşam

30.05.2024, 16:00

İlginç olay, Aydın'ın Kuşadası ilçesinde bulunan Ege Mahallesi'nde meydanda geldi. Aydın Bulvarı'nda kameralara yansıyan görüntülerde, bir kadın ayakları çıplak bir şekilde yol kenarında erkek arkadaşıyla tartışmaya başladı. 

Kızıl Goncalar'ın Meryem'i Özgü Namal imaj tazeledi! Yeni hali ile görenler tanıyamadı! Kızıl Goncalar'ın Meryem'i Özgü Namal imaj tazeledi! Yeni hali ile... Haberi Görüntüle

DİKKAT ÇEKMEK İÇİN YOLA FIRLADI

Çiftin hararetli tartışmasının ardından erkek arkadaşı tartışmadan sonra gitmek istedi ancak genç kadın buna engel olmak istedi. Genç kadın tartışmalarından sonra bir anda yola fırladı ve hızla koşarak karşıdan karşıya geçmeye çalıştı.

Magazin dünyasında bomba patladı! Demet Akalın ve Seren Serengil arasında kaos: Başkası olma kendin ol... Magazin dünyasında bomba patladı! Demet Akalın ve Seren Serengil arasında... Haberi Görüntüle

ÖLÜ NUMARASINI KİMSE YUTMADI

Trafikte ilerleyen bir araç ani fren uyaparak genç kadına çarpaktan son anda kurtuldu. Ancak genç kadın kendini bir anda yere attı. 

Yol kenarında hareketsiz bir şekilde yatan genç kadının yanına erkek arkadaşı koştu.

Anak genç kadın ölü numarası yaptığını anlayan erkek arkadaşı ise kadını kucaklayıp olay yerinden uzaklaştırmaya çalıştı. 

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading