Yandex Metrica

Sitede Ara

Sette oyuncuya tokat mı attı? Kızılcık Şerbeti'nin Kıvılcım'ı Evrim Alasya'dan o iddilara sert yanıt!

Sette oyuncuya tokat mı attı? Kızılcık Şerbeti'nin Kıvılcım'ı Evrim Alasya'dan o iddilara sert yanıt!

Kızılcık Şerbeti dizisinde Kıvılcım rolüyle izleyenelerin beğenisini kazanan Evrim Alasya hakkında çıkan set çalışanlarına zorbalık yaptığı iddialarına karşı cevap verdi. 

Yaşam

12.06.2024, 16:13

Güneş'in Kızları, Akrep, Kırmızı Oda, Bir İstanbul Masalı adlı dizilerde rol alan 44 yaşındaki ünlü oyuncu Evrim Alasya, Saba Tümer'in programına konuk olmuş, 'Erkek gibi davranan erkeklere hasret kaldım' sözleriyle sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı.

Sevenlerinden helallik istemişti! Yoğun bakıma alınan İbrahim Tatlıses'ten ilk fotoğraf geldi! Sevenlerinden helallik istemişti! Yoğun bakıma alınan İbrahim Tatlıses'ten ilk fotoğraf... Haberi Görüntüle

SETTE OYUNCU TOKATLADI İDDİASI 

Ünlü oyuncunun o sözlerinden sonra ise X hesabından zorbalık iddiaları da gündeme geldi. Sosyal medya da bir kullanıcı ise ünlü oyuncu hakkında büyük bir iddia ortaya atarak, ''3 sene önce sette oyuncu tokatladı'' dedi.

O kullanıcının sözlerine ise Evrim Alasya açıklama yaparak, ''hem sizden hem de tokatladığım kişiden cevap bekliyorum'' açıklamasında bulundu.

Aslı Hünel'in Gelin Evi'nden ayrılma nedeni belli oldu! Yeni sunucu ile görüşmeler başladı! Aslı Hünel'in Gelin Evi'nden ayrılma nedeni belli oldu! Yeni sunucu... Haberi Görüntüle

SET ÇALIŞANLARINA ZORBALIK MI YAPTI?

Ancak kullanıcı ise sonrasında X hesabı üzerinden bir iddia daha ortaya atarak, ''Akrep dizisi setinde kostüm ekibinden bir kızı 'beni bilerek çirkin göstermek için kötü giydiriyorsun' gerekçesiyle tartaklayıp, şiddet uyguladığınız, Güneşin Kızları setinde makyaj ekibinden birinin yüzüne pudra atmışlığınız olduğu söyleniyor, bu kadarına hakimim, siz buyurun..'' dedi.

30 Haziran 2024 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç,Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu... 30 Haziran 2024 burç yorumları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç,Aslan, Başak,... Haberi Görüntüle

EVRİM ALASYA'DAN İDDİALARA SERT YANIT

Alasya ''mahkemede görüşeceğiz'' diyerek,  ''Bana gördüğünü anlat duyduğunu değil! Ne güzel dünyanız var sizin duydum yazayım! Bana ispatlarınla gel kime vurmuşum yoksa mahkemede görüşeceğiz!'' ifade etti. 

Sonrasında ise Evrim Alasya X hesabından bir açıklama daha yaparak, ''İftiranı atacaksın sonra kamera karşısına geçip bana sallayacaksın! Vay be, şöyle de şuursuz özgür olamadık bu hayatta! Bi de kötü taklitçi!'' belirtti. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading