Yandex Metrica

Sitede Ara

Serdar Ortaç yine zil zurna sarhoş oldu! Sahnede duramayan sanatçıya hayranlarından tepki yağdı!

Serdar Ortaç yine zil zurna sarhoş oldu! Sahnede duramayan sanatçıya hayranlarından tepki yağdı!

Türkiye'nin ünlü sanatçıları arasında yerini alan şarkılarıyla bir döneme damgasını vurmuş ünlü sanatçı Serdar Ortaç, konsere alkollü çıkınca ortalık karıştı. Ünlü sanatçı ayakta durmakta zorlanırken, hayranları ise Ortaç'a tepki gösterdi.

Yaşam

10.06.2024, 16:17

Türkiye'nin sevilen sanatçılarından olan Karabiberim, Poşet, Dansöz, Havalı Yarim, Şeytan, Mikrop gibi şarkılarla bir döneme damgasını vurmuş ünlü sanatçı Serdar Ortaç özel hayatı ile gündemde yerini koruyor.

Kızıl Goncalar'ın Meryem'i Özgü Namal imaj tazeledi! Yeni hali ile görenler tanıyamadı! Kızıl Goncalar'ın Meryem'i Özgü Namal imaj tazeledi! Yeni hali ile... Haberi Görüntüle

ALKOLLÜ CANLI YAYINLARI OLAY OLDU

Ünlü sosyal medya platformu TikTok'ta yaptığı alkollü canlı yayınlarıyla büyük ses getiren Serdar Ortaç herkesi şaşırtan bir açıklama yapmıştı. Ünlü sanatçı Harbiye konserinde sarhoş şekilde sahneye çıkmış, ''Sarhoş oldum, içkinin Allah belasını versin'' açıklamasında bulunmuştu. 

Acun Ilıcalı'yı bezdirdi! Ayça Çağla Altunkaya'yı alışveriş yaparken bekleyen ünlü televizyoncunun halleri viral oldu! Acun Ilıcalı'yı bezdirdi! Ayça Çağla Altunkaya'yı alışveriş yaparken bekleyen ünlü... Haberi Görüntüle

ALKOLLÜ BIRAKMIŞTI

Kumar ve alkol yüzünden malvarlığını kaybeden, sağlığından olan Ortaç, MS hastalığıyla da mücadele ediyordu.Yürümekte zorluk çeken ünlü sanatçı Ortaç, içki ve sigarayı bıraktığını ifade ederek, ''Bugün içkiyi ve sigarayı bırakmamın ikinci günü. Konsere tertemiz bir sayfayla başlayacağım. Doktoruma teşekkür ediyorum beni tedavi ettiği için” demişti. 

Yerli DiCaprio Arda Kural 'yeniden başlamak zorundayım' dedi! Yeni mesleğini anlattı! Yerli DiCaprio Arda Kural 'yeniden başlamak zorundayım' dedi! Yeni mesleğini... Haberi Görüntüle

ÖNCE ŞARKISINI UNUTTU SONRA AYAKTA ZOR DURDU

Ünlü sanatçı geçtiğimiz akşam konserine yine alkollü bir şekilde çıktı ve şarkı sözlerini unutarak ''Neydi oğlum'' demesi hayranları taradından şaşkınlıkla karşılandı. Ortaç ayakta durmakta zorlanırken ekip arkadaşları koluna girerek destek oldu. O anları gören hayranları ise Ortaç'a tepki gösterdi.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading