Yandex Metrica

Sitede Ara

Şarkıcılar da stalklar! Hadise bu çok büyük bir risk diyerek fake hesabını açıkladı!

Şarkıcılar da stalklar! Hadise bu çok büyük bir risk diyerek fake hesabını açıkladı!

Türk müzik piyasasının önde gelen isimlerinden olan 38 yaşındaki Hadise PopBizde hesabında Kaan Ölker'in sorularını cevapladı. Hadise'nin son olarak ise fake hesabı olduğunu ve neden kullandığınnı açıkladı.

Yaşam

06.06.2024, 12:47

Türkiye'nin başarılı sanatçılarından olan 38 yaşındaki ünlü şarkıcı Hadise Açıkgöz, gündemin en çok konuşulan ünlü isimleri arasında yerini alıyor. 

Sosyal medya hesabından yaptığı aylaşımlarla ve özel hayatıyla gündeme gelen Hadise, geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu Kerem Bürsin ile Bodrum'da görüntülenmiş aşk iddiaları gündeme gelmişti. Ancak ikili arkadaş olduklarını belirterek aşk iddialarını yalanlamıştı.

Hadise'den bomba aşk! Yeni sevgilisi ünlü iş adamı çıktı! Magazin dünyası çalkalandı! Hadise'den bomba aşk! Yeni sevgilisi ünlü iş adamı çıktı! Magazin... Haberi Görüntüle

'MADDİ GÜCÜ OLMAYAN ERKEKLE OLMAM' DEMİŞTİ

Şarkıcı Hadise katıldığı bir programda ise maddi gücü olmayan erkekle aşk sürdüremeyeceğini belirterek,  ''İlişkilerimde ödediğim tatiller olmuştur. Ama bir kez öderim. Erkek dürüst olacak, benim durumum yok şu an yarı yarıya yapalım dese ne güzel. Ama erkeğin maddi gücü önemli. Maddi gücü yoksa 'neyine güvenip, bana yaklaşıyorsun' diye sorarım ben. ‘Kendine güvenen şöyle gelsin’ diye bir paylaşım da yapmıştım. Bu kadını her şeyiyle taşıyabileceksen gel''  demişti. 

'Sadece arkadaşız' demişlerdi! Burcu Özberk ünlü oyuncuyla Roma'da yakalandı! 'Sadece arkadaşız' demişlerdi! Burcu Özberk ünlü oyuncuyla Roma'da yakalandı! Haberi Görüntüle

FAKE HESABINI AÇIKLADI

Ünlü şarkıcı Hadise PopBizde hesabının sahibi, Posta yazarı Kaan Ölker'e röportaj verdi. Ünlü şarkıcı fake hesabının olduğunu açıkladı. Şarkıcı Hadise gerektiğini söyleyerek, “Evet fake hesabım var. Kendi hesabımdan yanlışlıkla birini like’ladığımı düşünsene. Bu olayın nerelere geleceğini düşün. Bu çok büyük bir risk olduğu için bir fake hesabımdan her şeyi takip ediyorum.” açıklamasında bulundu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading