Yandex Metrica

Şarkıcı Doğuş ''estetik delikanlılığı bozar'' dedi! Estetik yaptıran erkekleri yerden yere vurdu!

Şarkıcı Doğuş ''estetik delikanlılığı bozar'' dedi! Estetik yaptıran erkekleri yerden yere vurdu!

Şarkıcı Doğuş bu kez mbaşarısı ve özel hayatıyla değil sarf ettiği sözlerle gündeme geldi. Ünlü şarkıcı meslektaşlarının geçirdiği estetik operasyonlara sitem etti. Doğuş, ''estetik delikanlılığı bozar'' diyerek, estetik yapan erkekleri yerden yere vurdu.

Yaşam

09.05.2024, 08:08

''Uyan'', ''Gamsız'', ''Yan Yüreğim'',''Yalnızım'', ''Sensiz Ne Yaparım'', ''Yemin Ettim Sana'', ''Hain'' gibi ünlü şarkıları seslendiren 49 yaşındaki şarkıcı Doğuş geçtiğimiz akşam Maslak'ta bir eğlence mekanında sahne aldı. 

Kızılcık Şerbeti'nin Doğa'sı diziden ayrılıyor mu? Sıla Türkoğlu o iddialara son noktayı koydu! Kızılcık Şerbeti'nin Doğa'sı diziden ayrılıyor mu? Sıla Türkoğlu o iddialara... Haberi Görüntüle

İSTANBUL' A GERİ DÖNDÜ

Sahnelere kısa bir süre ara veren Doğuş, Azerbaycan'dan İstanbul'a döndüğünü ancak çocuklarının ve eşinin arada gidip geldiğini söyledi.

Gelinlik seçimi ve makyajı olay olmuştu! Tolga Sarıtaş'ın eşi Zeynep Mayruk çiftinin düğününden yeni kareler geldi Gelinlik seçimi ve makyajı olay olmuştu! Tolga Sarıtaş'ın eşi Zeynep... Haberi Görüntüle

İHANET İDDİALARINI YANITSIZ BIRAKTI

Azerbaycanlı sunucu Hoşkedem Hidayetkızı ile evli olan Doğuş, ihanet ve boşanma dedikodularına; "Özel hayata, özel müdahaleye yokuz. Mahkememiz devam ediyor çünkü zamanı gelince açıklama yapılır" şeklinde yanıt verdi.

Siber suçlar evine baskın yaptı! Sosyal medya fenomeni Gaga Bulut gözaltına alındı Siber suçlar evine baskın yaptı! Sosyal medya fenomeni Gaga Bulut... Haberi Görüntüle

''ESTETİK ERKEKLİĞİ BOZAR'' DEDİ

Son dönemlerde Rafet El Rroman ve Gökhan Özen gibi isimlerin estetikleri ile gündeme gelemsi sonrasında ünlü şarkıcı da konuya ilişkin düşüncelerini paylaştı.  Şarkıcı Doğuş; "Yaş aldıkça maalesef botoksa ihtiyaç duyabilir insanlar. Ama estetik erkeği bozar. Ben yakıştırmıyorum. Burnumda var sadece, o da mecburen oldu, nefes alamıyordum. Belki bir ihtimal botoks yaptırırım" dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading