Yandex Metrica

Sitede Ara

Şarkıcı Davut Güloğlu'ndan şaşırtan 'Survivor' çıkış! Acun Ilıcalı'ya tepki gösterdi!

Şarkıcı Davut Güloğlu'ndan şaşırtan 'Survivor' çıkış! Acun Ilıcalı'ya tepki gösterdi!

Ünlü şarkıcı Davut Güloğlu, Özlem Esra Ada'nın sunduğu 'Pembe Masa' programına konuk oldu. Ünlü şarkıcı Acun Ilıcalı'dan Survivor kadrosunadahil olması için teklif aldığını ancak teklifi sert bir şekilde reddettiğini açıkladı. 

Yaşam

04.06.2024, 17:58

Her yıl izlenme rekorları kıran en çok sevilen yarışma programlarından olan Survivor'a birçok ünlü, sporcu, futbolcu, sanatçı birçok isim katılarak kıyasıya mücadele sergiliyor. Yılmaz Morgül, Mustafa Topaloğlu, Tuğba Ekinci gibi birçok ünlü ismin katıldığı yarışma hakkında ise ünlü şarkıcı Davut Güloğlu'da teklif aldığını ve neden katılmadığını itiraf etti. 

Aşk doktoru Aşkım Kapışmak'tan şaşırtan açıklama! '2025'te herkes delirecek' dedi! O sözleriyle ortalığı karıştırdı! Aşk doktoru Aşkım Kapışmak'tan şaşırtan açıklama! '2025'te herkes delirecek' dedi!... Haberi Görüntüle

SURVİVOR'DAN TEKLİF ALDIĞINI AÇIKLADI

Ayağında Takunya, Katula Katula, Oy Sevdam, Hayat Devam Ediyor gibi şarkıları seslendiren ünlü şarkıcı Davut Güloğlu,  Esra Özlem Ada'nın sunduğu 'Pembe Masa' adlı programın bu haftaki konuğu oldu. Ünlü şarkıcı sunucu Özlem Ada ile samimi sohbetler etti.

Davut Güloğlu daha önce Acun Ilıcalı tarafından Survivor'a katılması için teklif aldığını açıkladı. 

İbrahim Tatlıses'in ailesinde sular durulmuyor! Para krizi kardeşleri birbirine düşürdü! Aile içi huzursuzluk başladı! İbrahim Tatlıses'in ailesinde sular durulmuyor! Para krizi kardeşleri birbirine düşürdü!... Haberi Görüntüle

ACUN'A ÇIKIŞTI

Özlem Ada'nın, 'Çok iştahlısın 'Survivor'a çağırılsan ne yaparsın' sorusuna Güloğlu, "Çağrıldım. Bu konuda Acun Bey’e 'Bana hakaret ediyorsun' diye söyledim. Orası sanatçıya uygun bir yer değil. Herkes haddini bilecek bir yere birini çağırırken" dediğini açıkladı.

Siber suçlar evine baskın yaptı! Sosyal medya fenomeni Gaga Bulut gözaltına alındı Siber suçlar evine baskın yaptı! Sosyal medya fenomeni Gaga Bulut... Haberi Görüntüle

''BANA YEMEK VER DİYE YALVARMAM''

Güloğlu, ''kimseye bana yemek ver diye yalvaramam'' demesinin ardıdan Güloğlu, ''Ben hayatım boyunca barlarda bile sahne almadım. Herkesin bir duruşu, bir çizgisi var. Ben bunca yıllık emeğimi gidip orada bir şort, bir atletle titreye titreye 'Bana yemek ver' diye kimseye yalvarmam. Ben bunun için mücadele vermedim. Benim bir onurum, bir duruşum var.'' dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Yaşam


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading